Už je jasné, či sa princ William stretne so svojím bratom Harrym. Táto správa hádam nikoho neprekvapí

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princ William nemá v pláne stretnúť sa so svojím bratom princom Harrym, ktorý priletel do Spojeného kráľovstva za svojím otcom kráľom Karolom, ktorému diagnostikovali rakovinu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Mirror, princ z Walesu sa naďalej sústreďuje na starostlivosť o svoju manželku Kate, ktorá sa zotavuje po operácii brucha a berie si voľno od kráľovských povinností. Na verejnosti by sme ju mali opäť vidieť až po Veľkej noci. Vzhľadom na to, že kráľovi Karolovi diagnostikovali rakovinu, musí teraz William na seba prebrať väčšinu jeho povinností.

Harry a William sa pravdepodobne nestretnú

William tieto dni trávil čas doma, aby bol po boku Kate, ktorá sa zotavovala po operácii. Teraz sa však musí vrátiť do služby, zúčastní sa galavečera londýnskej leteckej spoločnosti a ďalších povinností. Princ Harry zase zrušil všetky svoje aktivity a odletel do Londýna za svojím otcom, napriek ich problematickému vzťahu. Jeho náhly odlet do Británie však mnohým v hlavách rozsvietil kontrolku a myslia si, že kráľov stav je vážnejší, ako to prezentovali verejnosti.

Podľa niektorých zdrojov by Harry uvítal možnosť stretnúť sa so svojím bratom, ak by sa vyskytla príležitosť, zdá sa však, že William to v pláne nemá. Podľa iného zdroja sa William zameriava hlavne na svoju manželku, deti a otca a nemyslí si, že by návšteva Harryho mohla ich problémy urovnať.

Najnovšie články