10 romantických filmov, ktoré si s vami bez námietok pozrú aj vaše mužské polovičky

Lucia Taňkošová

takprosto.cc

Čas vianočných sviatkov je vhodný nielen na stretnutie s rodinou a blízkymi, ale aj na oddych, na ktorý mnohokrát počas roka zabúdame alebo jednoducho nemáme čas. Mnohí z nás si najlepšie oddýchnu pri dobrom filme. Čo keby ste voľné sviatočné chvíle tento rok využili na relax pri jednom z týchto desiatich romantických filmov?Garantujeme vám, že si pri nich skvelo oddýchnite. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Prázdniny (2006)

takprosto.cc
takprosto.cc

Dve neznáme ženy, medzi ktorými je diaľka 10 000 kilometrov, trápi rovnaký problém. S oboma sa rozišiel partner tesne pred Vianocami. S akým riešením prídu, aby navždy skoncovali s depresiami?

Láska Nebeská (2003)

prask.nova.cz
prask.nova.cz

Spleť romantických príbehov odohrávajúcich sa v predvianočnom Londýne, v ktorých nájdeme radostné, smutné, neočákavné okamihy. Jednoducho také, akou dokáže byť samotná láska.

Mamma Mia! (2008)

greecetravel.com
greecetravel.com

Celovečerný film obsahujúci piesne celosvetovo známej skupiny ABBA vás úprimne dojme, ale aj rozosmeje. Pozrite si príbeh zasnúbenej Sophie žijúcej s mamou na gréckom ostrove. Tá sa rozhodla nájsť svojho otca, a teda muža, ktorý by ju priviedol ku oltáru. Objavený mamin denník však Sophie ponúka až troch možných záujemcov.

Predtým, ako som ťa poznala (2016)

variety.com
variety.com

Filmová novinka, ktorá určite nenechá vaše oči suchými. Náhodné spoznanie má svoje čaro. Pozrite si, ako si dvaja ľudia dokážu navzájom zmeniť svojou prítomnosťou životy.

Skús ma rozosmiať (2011)

sky.com
sky.com

Vďaka skvelému Adamovi Sandlerovi a nezabudnuteľnej Jennifer Aniston v hlavných úlohách vás táto romantická komédia určite rozosmeje. Aké vtipné situácie môžu nastať, ak plastický chirurg požiada svoju asistentku, aby predstierala, že je jeho exmanželka?

Nie je z teba až tak paf (2009)

hbo.com
hbo.com

Spoločné nažívanie žien a mužov nemusí byť vždy také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Hrdinovia príbehu si tiež prechádzajú krízou a hľadaním tej pravej lásky. Pozrite si, aké vtipné a komické situácie dokáže priniesť sám život na spoločnom stretnutí.

Jedz, modli sa, miluj (2010)

dailymail.co.uk
dailymail.co.uk

Film natočený podľa skutočných udalostí, ktorý vám ukáže, ako si užívať život. Úchvatná Julia Roberts v hlavnej úlohe vás presvedčí o tom, ako vám správne rozhodnutie a odhodlanie dokáže zmeniť život k lepšiemu.

Štyri svadby a jeden pohreb (1994)

yahoo.com
yahoo.com

Šarmantný Hugh Grant v hlavnej úlohe nám ukáže, aké je to byť tým typom muža, ktorý o ženskú pozornosť nemá núdzu, no zároveň sa sobášu vyhýba ako čert kríža. Čo dokáže jeho presvedčenie zmeniť? Táto romantická komédia z Británie bola dokonca nominovaná na dva Oscary.

Bláznivá, hlúpa láska (2011)

moviequotesandmore.com
moviequotesandmore.com

Ako sa dokáže zmeniť zaužívaný chod života muža, ktorý zistí, že ho chce manželka opustiť? Ako sa správa muž, ktorý zrazu ostal slobodný? A ako z tejto situácie vykľučkovať?

Dieťa Bridget Jonesovej (2016)

vulture.com
vulture.com

Legendárny denník Bridget Jonesovej sa dočkal ďalšieho pokračovania. Pozrite si, ako sa zmení život novej Bridget s konečne vytúženou postavou a vytúženým chlapom. Alebo?

zdroj: babskeveci.sk (Lucia Taňkošová), takprosto.cc

Najnovšie články