Obľúbená speváčka oznámila fanúšikom skvelú správu. Ich dcérka má za sebou svoj veľký deň

Dana Kleinová

Foto: Instagram (dstaraofficial)

Známa Slovenka často zdieľa momentky z jej rodičovstva a nebojí sa ukazovať ako pekné, tak i menej veselé momenty. Tentoraz však ukázala veľký deň v živote jej dievčatka. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčku a dnes najmä influencerku Dominiku Jurenu pozná asi každý ako Dominiku Starú, finalistku prvej Česko Slovenskej Superstar. V posledných rokoch sa však prezentuje najmä ako mama. Donedávna všetku svoju pozornosť venovala synovi Miškovi, no pred viac ako mesiacom k nemu pribudla sestrička Izabelka. Tá rastie ako z vody a dôkazom toho sú aj jej krstiny, o ktoré sa Dominika podelila na sociálnej sieti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Jurena (@dstaraofficial)

Oficiálne je pokrstená

Fotografie z krstín Dominika zdieľala na svojom profile a ukázala na nich celú svoju rodinu. K príspevku napísala: „Veľký deň našej princeznej Izabelky. Už aj Belka je Božie dieťa. Ďakujeme všetkým zúčastneným, bol to nádherný deň.“

A zatiaľ čo malá Belka mala krstiny, jej mama tiež zažívala dôležitý dátum, keďže jej práve skončilo šestonedelie. Pri tejto príležitosti prezradila, že malá princezná ju v noci stále trápi plačom, na čom ešte musia zapracovať. Ľudia sa toho hneď chytili a Dominike odkázali, že je to znamenie, že jej malá dcérka sa na ňu nielenže podobá, ale bude aj speváčka po mame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Jurena (@dstaraofficial)

Najnovšie články