V bielych šatách a s novým účesom. Kate Middleton nikdy nevyzerala lepšie a môže za to len jedna vec

Kristína Hagarová

Foto: TASR archív

Mnohí ľudia majú problém, keď majú niekomu niečo darovať. Nevedia, ako to zariadiť a nevedia ani to, čo by mali kúpiť, aby druhú osobu potešili. Problém s tým majú aj členovia kráľovskej rodiny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál People informoval o tom, že aj princ William mal problém darovať niečo Kate, a to hlavne v začiatkoch ich vzťahu. Prehovoril o tom v podcaste s bývalou futbalovou hviezdou Peterom Crouchom. Vtedy povedal vtipný príbeh o dvojici ďalekohľadov, ktoré daroval Kate počas rokov, keď spolu ešte len chodili. „To bolo na začiatku nášho vzťahu. Zabalil som ich, bolo to milé,“ spomínal.

Vtipný darček

„Sám seba som sa snažil presvedčiť, že to je to pravé. Ešte som jej hovoril, nech sa pozrie, aké je to úžasné, že vidí tak ďaleko. Úprimne, nemám ani potuchy, prečo som jej kúpil ďalekohľad,“ povedal. V marci sa taktiež bavili o pive a občerstvení v Kensingtonskom paláci a v nedávnom videohovore sa zase rozprávali o duševnom zdraví. Epizóda sa však venovala aj futbalu, keďže William je sám nadšeným futbalovým fanúšikom.

Foto: Profimedia

Láska k futbalu

Svojim deťom taktiež odovzdáva lásku k tímu Aston Villa a možno tiež vychováva budúcu hviezdu, teda svojho 7-ročného syna Georga. Keď sa ho opýtali či si myslí, že George by mohol byť kapitánom Aston Vill, William nadšený odpovedal: „Rozhodne si myslím, že by mohol. Nevidím žiadny dôvod, prečo nie. Bolo by to skvelé.“ Dodal taktiež, že dúfa, že George si užije pri sledovaní svojho obľúbeného tímu toľko zábavy ako on.

Krásny krok

„Nechcem ho nútiť, aby bol fanúšikom môjho obľúbeného tímu, chcem, aby si vybral sám,“ povedal. George a jeho mladšia sestra, princezná Charlotte, sa minulý rok zúčastnili zápasu s Williamom a Kate a povzbudzovali svoj obľúbený tím. Ako uviedol v ďalšom článku portál People, Kate a William spolu oznámili jeden zo svojich najväčších charitatívnych krokov. Kráľovská organizácia vojvodu a vojvodkyne poskytla viac ako 1,8 milióna libier na podporu britskej frontovej komunity a duševného zdravia národa prostredníctvom fondu. Vybrali hneď 10 charitatívnych organizácií.

Foto: Profimedia

Jednoduchá zmena

Pozvali taktiež zástupcov organizácii, aby sa s nimi poradili a peniaze využili čo najlepšie. Mnohých fanúšikov však zaujalo niečo úplne iné, a síce, že Kate zmenila účes. Objavila sa v jednoduchých bielych šatách, ktoré jej pristali, no veľa ľudí si všimlo aj to, že má iný odtieň vlasov, ktorý je svetlejší a vojvodkyni zvýraznil tvár.

Čo si o tom myslíte vy?

3
Komentovať