Ako schudnúť 5 kilogramov za 1 týždeň bez drastickej diéty? S touto chutnou polievkou vás chudnutie bolieť nebude!

Monizz

Nie sú zdravé diéty, pri ktorých sa nechudne zdravo. Aby bola diéta diétou, telo musí zo seba vyplaviť toxíny a s nimi začnú ísť dole aj kilá. Ako to dosiahnuť? Treba poznať tie správne potraviny. Taký boršč je na to ako stvorený.

wikipedia.org

Základom je tekutina

Aby sme docielili presne to, o čom píšeme, musíte sa boršč najprv naučiť variť. Teda, ten správny, ktorý vás detoxikuje a rozbehne metabolizmus na zhadzovanie. Na fantastický boršč budete potrebovať:

2-3 PL rastlinného oleja

1 cibuľu

1 menší zeler

1 mrkvu

1 papriku

1 menšiu kapustu, alebo ½ väčšej hlávky

1 cuketu

1 menšiu cviklu

½ šálky klíčkov

2-3 PL paradajkového pretlaku

vodu

soľ a korenie podľa chuti

petržlenovú vňať podľa chuti

Všetku zeleninu si umyte a cibuľu, zeler, mrkvu a cviklu očistite. Nakrájajte na tenšie plátky a nastrúhajte. Potom ju dajte osmažiť na olej a keď sa zelenina ľahko opečie, pridajte paradajkový pretlak.

Kapustu, papriku a cuketu si nakrájajte a pridajte k zelenine a všetko zalejte Vodou. Pridajte soľ, korenie a nasekanú petržlenovú vňať. Keď je všetka zelenina uvarená, pomixujte ručným mixérom na krém. Dochuťte a podávajte s troškou smotany navrchu.

wikipedia.org

Deň prvý

Počas prvého dňa výdatnej borščovej diéty jedzte len ovocie, pite len vodu, kávu a čaje bez cukru a mlieka a jedzte zdravý boršč.

Deň druhý

N druhý deň jedzte okrem boršču do sýtosti aj všetku ostatnú zeleninu, okrem fazule. Na večeru si pripravte napríklad pečené zemiaky, okoreňte ich a polejte trochou roztopeného masla. Boršču môžete jesť do sýtosti.

Deň tretí

Počas tohto dňa môžete jesť okrem boršču aj všetku zeleninu a ovocie, no vynechajte zemiaky a banány.

Deň štvrtý

Štvrtý deň patrí mlieku, ktoré si môžete dopriať počas celého dňa, vrátane pridania do kávy alebo čierneho čaju. Nezabudnite na výdatný boršč a veľa ovocia a zeleniny. Mlieko počas štvrtého dňa môžete konzumovať hlavne preto, aby ste do tela dostali dostatok bielkovín.

pixabay.com

Deň piaty

Na piaty deň si spravte pôst. Najedzte sa do sýtosti len raz do dňa, a to boršču a varenej chudej hovädziny alebo kuraciny. Ak máte pocit, že ste hladní, hoďte si do úst paradajku namiesto sladkého jabĺčka. Zasýti vás rovnako.

Deň šiesty

Opäť môžete jesť hovädzie alebo kuracie mäso, ale pozor, iba uvarené alebo dusené. Jedálny lístok doplňte o listovú zeleninu.

Deň siedmy

Na siedmy deň si už konečne môžete dopriať za tanier varenej ryže a čerstvej ovocnej šťavy, hoc aj s mliekom. Počas tohto dňa pripravujte vaše telo už na bežný režim, ktorý na ďalší deň začne. Nezabudnite sa aspoň raz do dňa najesť boršču.

wikipedia.org

Boršč je výdatná a zdravá polievka, ktorá je dostatočne hustá, aby zasýtila a zároveň dostatočne bohatá na suroviny, aby vám nechýbalo nič z vitamínov a minerálov, ktoré prijímate do tela počas bežných dní. Nezabudnite sa poctivo pripravovať, diéta z boršču nie je jednoduchá, no dá sa zvládnuť. Vaše telo sa perfektne naštartuje a chudnutie už pôjde samo od seba.

Pozri aj: TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

zdroj: babskeveci.sk (Monika), sovkusom.ru

Najnovšie články