TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

Monizz

Človek je to, čo urobil, alebo urobí. Aj takto sa dá definovať karma. Indovia veria, že človek práve svojim konaním určujte, v akom živote sa po smrti opäť narodí. Inak povedané, čo si zaseješ, to budeš aj žať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Do každého ľudského života sú zverené určité karmické testy dotýkajúce sa všetkých životných sfér – od lásky, cez zdravie, prácu, vzťahy. Nuž a tieto sú v ľuďoch uložené bez ohľadu na to, ako sa správali v minulých životoch a bez ohľadu na to, ako sa budú správať v ďalších životoch. Aspoň tak veria hinduisti. Ak veríte, že človek si so sebou niečo nesie, či už z vlastného života alebo po svojich predkoch, zistite, čo vám povie individuálna karma. Určité linky osudu sa totiž dajú určiť aj podľa roku, v ktorom ste sa narodili.

takprosto.cc

Meva ukazuje, koľkokrát ste sa na tomto svete objavili, ale aj koľkokrát ste odišli. A samozrejme, čo o vás povie, vaša karma. Určiť mevu je veľmi jednoduché, stačí si v tabuľke nájsť rok, v ktorom ste sa narodili.

Meva 1

Vaša myseľ je s veľkou pravdepodobnosťou nepokojná a máte sklon k pesimizmu. Navonok síce pôsobíte, ako priateľský a životu otvorený človek, no tvrdohlavosť z vás nič nevykorení a práve tá vám často spôsobuje nemalé ťažkosti. Situácii sa dokážete prispôsobiť, no nedokážete nič zmeniť. To vás robí podráždeným a voči životu negatívnejšie zameraným človekom. V priebehu života sa môžete stretnúť s alkoholom či drogami. V oblasti zdravia dbajte na svoje obličky, močový mechúr a pohlavné orgány. Keďže máte sklony k náladovosti, v niektorých prípadoch až k depresiám, mali by ste si nájsť niekoho, komu svoju nevyliečiteľne romantickú dušu zveríte.

pexels.com

Meva 2

Ste príjemný človek a agresivita alebo výsostná zlosť vám nikdy nebudú blízke. Ste ambiciózny človek, no zároveň dbáte na detaily. Medzi svojimi ste vnímaný ako veľmi starostlivý, no nie vodca. Dokážete pracovať v tíme ľudí a najväčšie úspechy dosiahnete vo veku 45-50 rokov. Milujete sladkosti, preto máte sklony k širšiemu pásu, niektorí až k obezite. Pozor by ste si mali dávať na chrbticu, kožu, črevá a krv. Vo vzťahoch ste veľmi pozorní, no dajte niekedy viac na svoje pocity, než rozum.

pexels.com

Meva 3

Ste samostatná osobnosť, ktorá nepotrebuje, aby ju niekto korigoval a navigoval. Svoju cestu hľadáte sami a ste veľmi optimistický a nezávislý človek. V komunikácii ste vďaka tomu tvrdohlavý a radi si presadzujete svoje názory, ktoré podkladáte vlastnými skúsenosťami. Najúspešnejší budete vo veku 34-38 rokov, no vzostupy a pády na vašom živote neurobia hrubé čiary ani potom. Tak rýchlo, ako materiálne veci a peniaze získate, tak rýchlo ich aj miniete. Dávajte si pozor na nohy, nervové ochorenia či závislosti.

pexels.com

Meva 4

Pozitívne naladený človek ako vy má niekedy problémy s obavami a nedostatkom vôle. Ste láskavý a práve preto od prírody príliš ohrozený. Sami seba nájdete až po dovŕšení 38. roku života. Dlho hľadáte cestu, ktorou sa vydať, no napriek tomu vás to nijako nezarmucuje. Žijete život naplno a vytvárate si akúsi ulitu, cez ktorú prepustíte len toho, koho vy sami uznáte za vhodného. Nie ste rečník, ale ste zabávač. Paradoxné? Áno, ako mnoho vecí vo vašom živote. Mali by ste si dávať pozor na kĺby, infekcie rôzneho druhu, dýchacie ústrojenstvo a črevá. Ženy často trpia infekciami pohlavných orgánov.

pexels.com

Meva 5

Extrémy – áno a nie, dobré a zlé, veľké a malé. Pre vás existuje len možnosť správna a nesprávna. Svet vidíte trochu čiernobielo a pretavuje sa to aj do vašich názorov a konania. V spoločnosti nie ste veľmi obľúbený, lebo ste lenivý a netolerantný človek. Najťažšie to budete mať tesne po štyridsiatke. Máte extrémne vyvinutý pud sebazáchovy, ste silný a dominantný človek, ktorý si ide za svojim cieľom. Dávajte si pozor na nádory vo vyššom veku, vysoký krvný tlak či črevné a krvné problémy. Napriek vašej tvrdej ulite potrebujete byť milovaný, no chcete zastávať post toho dominantného z dvojice. Musíte si uvedomiť, že šťastie nie je súkromník a v rodinnom živote je tu pre dvoch, nielen pre jedného. Skúste byť tolerantnejší nielen v partnerstve, ale aj v práci.

pexels.com

Meva 6

Máte geniálne vyvinutú intuíciu, ste vodca, inovátor a dokonalý motivátor. Mierite veľmi vysoko, no pozor na pády, mohli by vás bolieť. Ste so sebou spokojný, ale existuje niečo, čo vás vie naozaj vydesiť – je to strach z neúspechu. Svoje obdobie slávy zažijete okolo štyridsiatky. Držte na uzde emócie, dávajte si pozor na srdce, bolesti hlavy, ale aj nervové zrútenia. Vo vzťahu dokážete zvládnuť aj to najťažšie, dobre nakladáte s financiami, no dajte si pozor, aby vás vaša túžba po dokonalosti nepriviedla na samé dno. Niekedy je lepšie uspokojiť sa s menšími vecami ako žiadať od života modré z neba.

pexels.com

Meva 7

Jedným slovom ste živel. Charakter, veľký rečník, milujete pozornosť a hnevá vás, keď sa vám jej nedostáva. Máte zmysel pre detail, no sám nič nedosiahnete a dobre to viete. K vášmu úspechu vám vždy musel niekto podať pomocnú ruku, či už priamo alebo nepriamo. Nemáte dostatok vytrvalosti, a aj to je dôvod, prečo veci zvládate len s pomocou druhých. Za to sa však netreba hanbiť ani sa nervov rúcať. V láske ste aktívny a zmyselný spoločník, partner je pre vás veľmi dôležitý.

pexels.com

Meva 8

Tvrdohlavý umiernenec, aj tak by ste sa dali nazvať dvoma slovami. Máte svoj názory, dokážete ľudí presviedčať, je ťažké vaše presvedčenie zmeniť. Na druhej strane druhých nepresviedčate o vašej pravde, ale nechávate ich, aby si tú svoju našli kde chcú. Ste pomerne konzervatívny, navonok pôsobíte tichým a pokojným dojmom, no vo vnútri vás nič nezlomí. Popravde máte riadne tvrdú palicu, vysoké sebavedomie ale aj dávku tolerancie a ignorancie. Vaše zdravie je silné, no vo vyššom veku by ste si mali dať pozor na aterosklerózu, hypochondriu, ale aj chrbticu.

pexels.com

Meva 9

Jemná a citlivá bytosť, ktorá sa rozplače nad smutným filmom alebo od srdca sa rozosmeje nad čímkoľvek zábavným. Je to fantastické, ako si dokážete užívať život, no pozor na emócie. Príliš vás ovládajú a v budúcnosti by sa vám to mohlo nepekne vypomstiť. Mali by ste sa viac zamerať na rozum, krotenie emócii a reálny život. Nie každý bude zvedavý na vaše emočné prejavy a môžu vás kritizovať. V živote to nebudete mať jednoduché, niekto vás bude zbožňovať, iný nenávidieť. Ste idealista, večný romantik, pohŕdate matériou. Dávajte si pozor na ochorenia srdca, očí a nespavosť. A hlavne buďte viac diplomat a naučte sa v niektorých situáciách zachovať kamennú tvár.

pexels.com

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články