Toto je dôvod stroskotania vzťahu podľa znamenia zverokruhu. Lev musí mať vždy pravdu a pannám chýba vo vzťahu …

Banana

Takmer každý má za sebou aspoň jeden nevydarený vzťah a mnohokrát nám je veľmi ľúto, ako to dopadlo. Niekedy sú dôvody rozchodu zjavné, no niekedy aj po čase tápame a nevidíme veci jasne. Ak ste sa ocitli v slzách po rozchode už niekoľkokrát a neviete si vysvetliť prečo, možno nájdete odpoveď práve vo svojom znamení. Je to moja chyba? Mohol za to partner? Mala som niečo zmeniť? Pozrite sa viac do svojho vnútra a vaše znamenie zverokruhu vám ukáže cestu.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Čo môže byť dôvodom stroskotaných vzťahov? Ak nemáte jasnú predstavu o príčinách vašej nešťastnej lásky, odpoveď možno nájdete vo svojej povahe podľa znamenia.

Kozorožec

Kozorožca musí partner bezhranične milovať, inak s kompromismi veľmi nepochodí. Kozorožec je žena, ktorá je šarmantná, atraktívna a mužov už na prvý pohľad priťahuje. Je s ňou zábava a cítite sa s ňou skvele. Problém je často jej emocionálny chlad alebo nedostatok porozumenia. Kozorožec sa v prvom rade stará o svoje blaho a dobrý pocit a tomu podriadi všetko ostatné. Ak sa cíti dobre, má úsmev na tvári a všetci sa majú ako v rozprávke. Ak však niečo chce a nie je mu vyhovené, pripravte sa na búrku. Ak ste narodená v tomto znamení, rozhodne by ste sa mali naučiť viac dávať a byť vrúcnejšia. Stále lásku len prijímať nie je znakom dlhodobého vzťahu.

Vodnár

Vodnár si získa partnera veľmi ľahko, pretože jeho nadhľad, inteligencia a zmysel pre humor sú najsilnejšími stránkami tohto znamenia. Ako žena narodená v znamení vodnára si však vyberajte partnerov, ktorí budú tolerovať váš zmysel pre slobodu a nekonvenčné správanie. V dlhodobom vzťahu môže byť obtiažne držať krok s neustálym vtipkovaním, ktoré často prepísknete. To, čo jedného rozosmeje, iného môže uraziť, no vy sa aj tak tvárite, že ste v práve. Jednoducho len občas priznajte, že nemusíte mať neustále pravdu a váš pohľad na vec nemusí byť ten najsprávnejší.

Ryby

Ryby sú ženami, ktoré sú veľmi emotívne založené a často majú hlavu vysoko v oblakoch. Ak si niečo zaumienia, idú si tvrdo za svojim a žiaľ, niekedy neberú ohľad ani na svojich najbližších. Problémom je aj jej neochota vzdať sa strateného vzťahu. Ryba má v svojom srdci stále nádej, že muž, ktorý ju odmietol, sa vráti, pretože ho dokáže zlákať. Neúspešne sa v myšlienkach vracia k chvíľam k jej ex a niekedy sa zníži aj k činom, ktoré neskôr ľutuje. Neustále dobiedzanie a pripomínanie sa človeku, ktorý o vás nestojí, je pod vašu úroveň. Mali by ste sa naučiť zabúdať a neísť hlavou proti múru.

pixabay.com

Baran

Baran je veľmi emocionálne založený človek, ktorý má ozaj srdce na pravom mieste. Partnera dokáže bezhranične milovať a zniesol by mu aj modré z neba, no prejav lásky sa žiaľ nenesie v duchu, ktorý dokáže väčšina pochopiť. Baran skrátka často neprejavuje svoju náklonnosť bežným spôsobom a tak sa polovičke môže zdať, že o ňu nejaví záujem alebo ju nemá dostatočne rád. Problém občas korení aj v potrebe barana mať svoju lásku pri sebe. Chce cítiť, že partner žije len pre neho, takže to môže niekedy vyústiť až do chorobnej žiarlivosti, pre ktoré nemajú mnohé znamenia pochopenie.

Býk

Býk patrí k verným a stálym znameniam, no rovnako stály je, žiaľ, aj v negatívnych emóciách. Ak niečo vo vzťahu neklape alebo má býk pocit, že partner mu nie je úplne odovzdaný, vyvodzuje z toho dôsledky. Po hádke a výmene názorov väčšinou očakávame, že sa veci upokoja. V býkovi však negatívne pocity ostávajú omnoho dlhšie, stále má v hlave nešťastné udalosti a nanovo ich analyzuje, nevie sa po zlej skúsenosti len tak ľahko „otrepať“ a ísť ďalej. Aj keď to tak možno nemyslí, partner vycíti jeho negativitu a nespokojnosť a to môže byť často jadrom problémov.

Blíženci

Blíženci sú znamenie, ktoré je veľmi slobodné duchom a má v sebe akúsi nepolapiteľnú esenciu. Práve to mužov na ženách najprv zaujme, akási prchavosť a záhadnosť týchto žien. Po čase sa však väčšina mužov chce usadiť a mať partnerku plne pre seba. Na takýto systém ale žena narodená v tomto znamení veľmi ťažko nastupuje. Láska sa pre ňu nemusí nevyhnutne spájať so vzdaním sa slobody alebo vlastných koníčkov. Ak blížencom neviete tolerovať ich aktivity, ktoré zbožňujú, nikdy sa nezhodnete. Blíženci dokážu milovať celým svojim srdcom, no jednou nohou sú stále v oblakoch alebo na ceste k novým dobrodružstvám a plánom – a nie vždy v nich musí mať miesto aj partner.

pixabay.com

Rak

Žena narodená v znamení raka je v prvom rade starostlivá a oddaná matka i partnerka. Svojim blízkym sa vie rozdať a záleží jej na ich šťastí. Na oplátku si však vyžaduje partnerovu blízkosť a zdieľanie všetkých zážitkov a situácií. Často sa to u raka nechcene zvrhne ku žiarlivostným scénam, aj keď to tak nemyslí. Jednoducho si vyžaduje úprimnosť a oddanosť tak, ako to sám robí. Nie všetky znamenia sú však ochotné sa úplne usadiť a vzdať sa predošlého života. Preto by sa mali ženy narodené v tomto znamení naučiť nechávať ostatným trochu viac priestoru.

Lev

Lev je  nesmierne verné znamenie a žena v tomto znamení sa pre rodinu i partnera pokojne obetuje. Nedostatok jej pozornosti alebo lásky istotne nebude koreň problému. Dôvodom častých hádok je však levova neustúpčivosť a potreba mať za každú cenu pravdu. Dokonca aj keď sa hádka ukončí, prichádza lev stále s novými a novými argumentmi, až pokiaľ vás nedostane na lopatky. Je fajn obhájiť si svoj postoj a otvorene s partnerom diskutovať. Zvážte však aj fakt, že sa vaša polovička nemusí cítiť dobre vo vzťahu, v ktorom mu nikdy nie je dané za pravdu. Ako by ste zvládali vzťah, v ktorom by vás vo všetkom partner stále argumentačne prevalcoval? Niekedy je lepšie zažmúriť oko.

Panna

Panna je veľmi nekonfliktné a pokojné znamenie, ktoré vie veľmi intenzívne milovať. Obyčajne strávi celý život s jedným partnerom, no musí natrafiť na človeka, ktorý jej toleruje jej neresť. Problémom panny je, že je veľmi nedôverčivá. Príliš veci analyzuje a neustále si ich v hlave prehráva a nakoniec príde na niekoľko možných scenárov. Partner je tak neustále pod paľbou otázok alebo žiadostí o vysvetlenie detailov a pri menej trpezlivých polovičkách môže byť práve toto dôvodom na rozchod. Ako môžete mať pevný vzťah, keď nie je založený na dôvere? Ak neveríte partnerovi a ste podozrievavá, aj partner bude mať dojem, že možno súdite podľa seba. A toto je začiatok konca.

pixabay.com

Váhy

Váhy sú skvelí organizátori a o rodinu sa dokážu skvele postarať. Myslia vždy na dôležité veci a s takouto partnerkou mužom skutočne nič nechýba. Problémom je ale ich potreba ľudí „opravovať“. Ak nie ste podľa predstáv ženy narodenej v tomto znamení, snaží sa vás prevychovať a vnútiť vám svoje modely správania. Váhy veľmi nerešpektujú rozličnosť pováh a prístupov a chcú, aby okolie fungovalo podľa ich predstáv. Ak sa neunúvate podvoliť, je to začiatok konca. Preto je ťažké s týmto znamením nájsť kompromis, ktorý je vo vzťahu tak veľmi dôležitý a niekedy sa to kvôli tomu končí fiaskom. Naučte sa rešpektovať povahu partnera a nechajte občas ostatným priestor na zaujatie vlastného postoja bez toho, aby ste ich za to odsudzovali.

Škorpión

Škorpión je asi najvášnivejšie spomedzi všetkých znamení. Keď si predstavíme vášnivú ženu, pre mužov by nemal byť vzťah s takouto partnerkou problémom. Práve naopak, žena mnohých tvári mužov veľmi priťahuje a zbožňujú, že ich partnerka je jeden deň nežná mačička a v druhý deň vášnivá milenka. Po čase sa však táto prvotná eufória vytráva a je čas na usadenie a dlhodobý vzťah. So ženou v znamení kozorožca ste ale stále na vážkach a nikdy neviete ako zareaguje. Neviete, aká bude ďalší deň a je skrátka absolútne nevyspytateľná. Nedostatok istoty a emocionálnej stálosti môže byť problémom pre mnohé znamenia, ktoré napokon so škorpiónom vo vzťahu nevydržia.

pixabay.com

Strelec

Strelec je stále aktívne, energické a živé znamenie. Má elán na skúšanie nových vecí, nebojí sa výzvy a ak sa hľadá dobrovoľník, určite sa prihlási. Partnera určite zaujme svojim humorom a šarmom, no jeho aktívna povaha dá každému veľmi zabrať. Strelec by si mal za partnera vybrať extroverta, inak s ním nebude polovička lapať po dychu. Pre mnohých je toto znamenie jednoducho príliš veľa a z množstva aktivít, emócií a nadšenia sa až doslova krúti hlava. Ak má strelec partnera,m ktorý chce mať svoj pokoj, najradšej by ostal doma a maznal sa s polovičkou, v takomto prípade môže dôjsť k stretu záujmov. Navyše má strelec príliš vysoké očakávania, ktoré mu partner nemusí vždy splniť.

Pozri aj: Neradi trávite veľa času v kuchyni? Týchto TOP 10 kulinárskych trikov od svetových šéfkuchárov bude pre vás na nezaplatenie

zdroj: Jana