Horoskop na rok 2017: Baran

Lucia Mužlová

V roku 2017 čaká Baranov veľa súťaživosti. Živlom tohto znamenia je oheň, čo znamená, že je len otázka času, kedy sa aj drobný plamienok naplno rozhorí. Každopádne sa už teraz môžete tešiť, že budete po celý rok sršať energiou, tzv. energiou silného plameňa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Počas roka vás čaká veľa zaujímavých stretnutí a podarí sa vám naplniť aj tie najvyššie ciele. Vytvoríte niečo nové a úžasné. Práve tento rok je ideálny na to, aby ste sa pustili do projektov, o ktorých ste už dlhý čas snívali. Túžite po vlastnom podniku? Chcete sa naučiť hrať na nejaký hudobný nástroj, prípadne sa chcete zísť s priateľmi s ktorými ste sa rozišli v zlom? Ideálny čas sa do toho pustiť.

Počas roka vás čakajú aj nejaké prekážky. Niekedy sa môžete stretnúť s neochotou a nevraživosťou druhých. Mnoho rodinným príslušníkom budete musieť dokázať, že za to naozaj stojíte. Skúste však krotiť svoje emócie, inak by to nemohlo dopadnúť dobre. V mnohých veciach sa však budete musieť spoľahnúť len sami na seba. Pomoc od druhých nečakajte a radšej sa plne venujte svojim činnostiam.

V tomto roku taktiež prídete na to, že vaše zručnosti a skúsenosti pribúdajú. Učíte sa na vlastných chybách, čo je zrejme najlepšie. Zamyslite sa nad tým, ako naložíte so svojou úprimnosťou. Je to veľmi dobrá vlastnosť, no narábajte s ňou opatrne. V niektorých prípadoch nebudete môcť povedať všetko na rovinu. Pravdovravnosť teda dávkujte v určitých intervaloch. Niekedy je aj mlčanie tá lepšia cesta.

Láska a vzťahy

Tento rok bude pre vás dôležité, aby ste prekonali strach z tých, ktorí sú niečím odlišní. Protiklady sa priťahujú a preto sa pripravte na to, že možno podľahnete kúzlu osoby opačného pohlavia. Cesta vašeho srdca je nevyspytateľná a preto sa nebojte do nového vzťahu vstúpiť. Ak žijete v harmonickom vzťahu, manželstve, dôjdete po rokoch k porozumeniu a nehrozí vám žiadny vážny problém. Váš vzťah je taký pevný ako tá najslabšia vlastnosť jedného z vás.

Práca a peniaze

Za všetkým hľadaj ženu. Toto asi všetci dobre poznáme. Aj v oblasti práce hľadajte práve takýto postoj. Zamyslite sa nad tým, aký je váš vzťah voči kolegyniam a kolegom, či zákazníčkam a podriadeným. Dokážte ich úprimne pochváliť a uvidíte, že bude atmosféra oveľa lepšia. Dve pracovníčky toho predsa dokážu viac ako jedna a druhá, ktorá je nahnevaná. Dbajte na to, aby na vašom pracovisku vládla dobrá atmosféra.

Zdravie

V úvode roku by ste si mali dávať pozor na problémy s dýchacími cestami. Chorobu by ste mali vždy poriadne vyležať a nespoliehajte sa na to, že odíde sama. Ku koncu mesiaca vás naopak môžu potrápiť problémy s chrbticou a kĺbmi. Dbajte na to, čo jete, aby ste na to nedoplatili.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

 

Najnovšie články