Muži od nich často utekajú a nevedia s nimi vydržať. 4 znamenia zverokruhu, ktoré sú najhoršími partnerkami

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Vzťahy sú veľmi komplikované a je naozaj ťažké nájsť vhodného partnera, s ktorým vám to bude vyhovovať. Každý má inú povahu a k veciam sa stavia rôzne.

Na znamenia zverokruhu sa pri láske pozerá len málokto. Portál ThoughtCatalog však spísal zoznam tých najhorších priateliek podľa znamení zverokruhu. Čo si myslíte? Sedí to?

Býk

Je naozaj ťažké byť vo vzťahu s Býkom. Niežeby to bolo zlé znamenie, no jednoducho sú nastavení tak, že sú skôr odhodlaní žiť sami pre seba. Majú svoje vlastné tempo, nikam sa nenáhlia, majú na všetko čas a často sú veľmi chladní. Pokiaľ ich raz sklamete, pokojne aj v maličkosti, tak s vami nadobro skončili.

Foto: pexels

Baran

Baran sa do vecí ponáhľa veľmi rýchlo a vo vzťahu chce všetko úplne hneď. Radi preberajú kontrolu nad všetkými situáciami a práve jeho silná osobnosť môže byť to, čo ľudí vo vzťahu vystraší. Potrebujú niekoho, s kým budú neustále bojovať a pokiaľ je to jeho partner, je to problém. Niekoho však práve takáto osobnosť priťahuje.

Panna

Panny sú najkritickejšie zo všetkých znamení a práve z toho dôvodu majú vždy pocit, že ich partner nie je dosť dobrý a že by si mohli nájsť aj niekoho lepšieho. Sú perfekcionisti, takže ak v niečom neuspejú, úplne ich to rozhodí a veľmi často začnú obviňovať aj ľudí zo svojho okolia. Často vidí na každom len to najhoršie.

Foto: pexels

Škorpión

Žena Škorpiónka je poriadne strašidelná. Má trochu problém s tým, že chce všetkých okolo kontrolovať a pôsobí často chladne a bezcitne. Veľmi ťažko sa s ňou nadväzuje vzťah, pretože je veľmi tvrdá. Je tiež často popísaná ako nemilosrdná a pripisujú ju k búrke. Často svojho partnera totálne prevalcuje.

1
Komentovať