Nečakajte od nich absolútne nič! Tieto 3 znamenia vás nebudú nikdy úprimne milovať

Hyriaková Kristína

Foto: pxhere

Niekedy si myslíte, že je to veľká láska, no v skutočnosti je to naopak. Niektorí ľudia sa jednoducho nedokážu naplno zaľúbiť a urobiť pre svoju lásku čokoľvek.

Článok pokračuje pod videom ↓

Možno vás to prekvapí, ale platí to aj pre niektoré znamenia. Práve portál xoNecole spravil zoznam tých najhorších znamení, s akými môže žena chodiť. Tak, ako niektorí ľudia vôbec nemajú v povahe to, že by sa chceli viazať, tak aj niektoré znamenia sú tým viac, než len známe. Možno s vami aj budú a aj zostanú. No z ich strany to nikdy nebude taká láska, akú si vysnívala snáď každá žena. Pozor teda na to, aby ste sa bezhlavo nezaľúbili do takéhoto muža.

Foto: pixabay

Býk

Muž v znamení býka je veľmi komplikovaná osobnosť a práve preto je ťažké byť s ním vo vzťahu. Je tvrdohlavý a pokiaľ sa mu neprispôsobíte vy, verte tomu, že on neustúpi ani o krok. Takže, poriadne si to rozmyslite. Keď ste sa však už zaľúbili, dajte si záležať na tom, aby ste mu nedali žiadny dôvod žiarliť. Cez svoje majetnícke sklony sa môže veľmi rýchlo stať, že vybuchne aj na vášho kolegu v práci. Vo vzťahu je stále nespokojný a ženu chce mať stále pre seba. Jeho nepeknou črtou vo vzťahu je aj neúprimnosť.

Foto: pixabay

Škorpión

Veľmi komplikovaná a tvrdohlavá osoba. Podobne ako pri býkovi, tak aj muž v znamení škorpióna musí mať stále pravdu a neustúpi ani o krok. Bude sa biť do poslednej chvíle, hoci spravidla už veľmi dobre vie, že sa mýli. Sám v sebe si to však nikdy nepripustí. Nie je vhodný na dlhodobý vzťah, pretože nevie, ako sa má správať. Dokáže byť len s niekým, kto mu poskytuje výhody a zo svojej zóny komfortu sa pre nikoho iného okrem seba, nepohne. Vôbec sa nepozerá dopredu, zaujímajú ho len vlastné potreby.

Foto: pixabay

Vodnár

Vodnári sú veľmi zvláštne osobnosti. Nikdy ich nikto celkom nepochopí a je zbytočné sa o to snažiť, lebo často ani oni sami sebe vôbec nerozumejú. Vodnár však ku svojej spokojnosti nikoho nepotrebuje a už vôbec nie partnerku. Je mu dobre tak, ako je a dokým si nie je istý, vôbec sa do vzťahu nehrnie. Práve preto veľa žien prestane zaujímať, pretože ich už nebaví čakať. Je ho veľmi ťažké ohúriť a niekedy sa stane, že sa vo vzťahu začne extrémne rýchlo nudiť, preto z neho aj odíde.

Najnovšie články