Horoskop na február – Baran

Lucia Mužlová

Láska a vzťahybaran

Vo februári sa konečne dočkáte uzavretia niektorých vzťahových otázok, ktoré ste doteraz riešili. Ak sa nachádzate v plnohodnotnom partnerskom vzťahu, niečo ako neveru vôbec neriešite. Ak však máte vo vzťahu problémy, dajte si na neveru pozor. V každom prípade bude odhalená a po jednej vášnivej noci ostanú dve zlomené srdcia. Vaša sebadôvera výrazne vzrastie. Niežeby ste jej mali málo, no pridáte k nej vášeň a nadšenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

V práci budete tento mesiac v niektorých okamihoch rušivým prúdom energie pre svojich kolegov. Nevšímajte si však tých, ktorí vám nestačia a vaše nadšenie vám závidia. Nepotláčajte kvôli druhým to, čo vám ide prirodzene a bez námahy, urobili by ste zo seba nepriateľa.

Zdravie

Skúste viac počúvať svoje telo. Vaše telo totiž presne vie, čo potrebuje a hlavne kedy to potrebuje. Máte problémy s trávením? Dajte si menšiu očistu a uvidíte ten rozdiel. Je váš organizmus oslabený? Preberte ho vitamínmi, ovocím a zelenou listovou zeleninou. Ak vás bolí chrbát, nemusíte ísť nutne trikrát do týždňa cvičiť. Započúvajte sa a budete vedieť, čo robiť.

Najnovšie články