Čo vás ešte čaká do konca roku 2022? Tento horoskop vám povie, na čo sa máte pripraviť

Nikoleta Kottešová

Foto: pexels

Rok 2022 sa blíži ku koncu, čo je ideálny čas na prehodnotenie celého roka, a stanovenie si cieľov na ten nasledujúci. December začína v povznesenej nálade so Slnkom v znamení Strelca, ale končí v rozvážnom Kozorožcovi. Zistite, čo  vás čaká posledný mesiac v roku. Ako vládca Kozorožca má Saturn (pán času) skvelú pozíciu, aby nám v tom pomohol, keď sa blížime k roku 2023.

Článok pokračuje pod videom ↓

BARAN

Budete sa cítiť mimoriadne znepokojení byrokratickými nočnými morami na obzore (získanie vodičských preukazov, jednanie s poisťovacími agentmi atď.) Môžete mať tiež pocit, že idete na voľnobeh alebo cúvate, pričom zoznamy úloh rastú. Naplánujte si na koniec roka dlhú cestu – pomôže vám to vyrovnať zhoršenie tých kratších.

BÝK

Teraz je čas zosúladiť sa s touto bujnejšou energiou (spojenou s divokým nadšením dobrodružného Sadge Sun), aby ste sa s partnerom stali fyzickejšími. Ak túžite po cestovaní, choďte do toho! Ak máte naopak chuť zostať doma, čo je viac v súlade s vašou povahou, je na to ideálna druhá polovica decembra, kedy je čas oddýchnuť si pri dobrej knihe  a domácej pohode.

BLÍŽENCI

Teraz je ideálny čas na to, aby ste si s partnerom vyjasnili finančné ale aj osobné problémy. Hovorte viac o svojich pocitoch s blízkymi ľuďmi, nebojte sa zdôveriť. Koniec mesiaca je na komunikáciu zložitejší, preto si začnite ujasňovať veci už teraz, pred Novým rokom.

Foto: pexels

RAK

Nezaháľajte v posilňovni. V tomto období si dávajte pozor na svoje zdravie, vyhnite sa prebytku. Môžete začať premýšľať  o svojom milostnom živote – alebo o jeho nedostatku. Na Vianoce si budete klásť otázku, či sa viac zamerať práve na milostný život, alebo skôr na kariéru.

LEV

Prvá časť mesiaca bude pre vás bláznivá – v tom najlepšom zmysle. Budete cítiť viac lásky a radosti. Taktiež sa nebojte povedať áno dobrodružstvám, ktoré vás stretnú. Zdravotné a diétne režimy vám pomôžu, aby vyvážili márnotratnosť počas sviatkov.

PANNA

Začiatkom mesiaca budete prijímať návštevy, chatovať a žúrovať. Táto dobrá nálada bude pokračovať až do konca roka. Taktiež sa rozsvieti vaša zóna zábavy a kreativity. To všetko znamená, že ukončíte rok na jednoznačne vysokej úrovni.

VÁHY

Zdá sa, že v posledný mesiac tohto koka sa zlepší vaša komunikácia. Budete prekypovať úprimnosťou a otvorenosťou k vašej rodine a priateľom.  Je čas priniesť do vášho domova kúzlo starého sveta.

Foto: pexels

ŠKORPIÓN

December vám prinesie pozitívne udalosti, čo bude náhrada za predchádzajúci, nie veľmi vydarený mesiac. Bude sa vám dariť najmä vo finančnej oblasti. Avšak, dajte si pozor na bezhlavé utrácanie.

STRELEC

V tento mesiac k vám prídu neočakávané pozitívne životné príležitosti, týkajúce sa majetku. Taktiež sa budete cítiť kreatívne, a začnete túžiť po nejakom dobrodružstve. Využite december na nejaký dlho vytúžený výlet. Toto je čas, aby ste splnili svoje cestovné plány a oslávili tak vyvrcholenie ďalšieho roka.

KOZOROŽEC

Najmä prvej polovici mesiaca budete prehodnocovať svoj život. Môže sa stať, že budete mať chuť ozvať sa bývalým milovaným osobám, aby ste opravili určité veci. V druhej po v mesiaci môžete očakávať viac zábavy.

VODNÁR

Je čas tráviť menej času online, a viac sa stretávať so svojimi blízkymi osobami. Tento mesiac bude pre vás veľmi spoločenský. Taktiež sa snažte načúvať vašim priateľom, a nechajte ich vyjadriť svoj názor.

Foto: pexels

RYBY

Zatiaľ, čo iné znamenia sa v tomto období môžu cítiť zavalené nostalgickými, introspektívnymi prechodmi na ukončenie roka, vaše hviezdy vás žiadajú, aby ste si predstavovali veľkú budúcnosť, týkajúcu sa najmä vašej kariéry. Táto budúcnosť by mala zahŕňať myšlienky o povolaní. Žijete svoj najlepší profesionálny život? Alebo je teraz čas na odvážne kroky v súlade s vašou umeleckou povahou?

Zdroj: Russh

Najnovšie články