Neváhajú sa vám otočiť chrbtom. 4 znamenia zverokruhu, ktoré sú označené za najväčších neverníkov

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Byť verný je niečo, čo musí človek v prvom rade chcieť. Mnohí ľudia pokladajú neveru za to najhoršie, čo vám môže človek vo vzťahu urobiť, niektorí to však tak radikálne nevnímajú.

Niektoré znamenia zverokruhu však patria medzi skutočných neverníkov. Hoci väčšinou všetko záleží od povahy a nie od znamenia, portál Times of India aj tak spísal štyroch najväčších neverníkov, ktorí majú s lojalitou problém, a to nielen vo vzťahu.

Baran

Baran je oddaní ľuďom, ktorých miluje. Urobil by pre nich úplne všetko a rozdal by sa. Pre svoje vlastné potreby však neváha potopiť kohokoľvek, a to aj človeka, ktorý mu je najbližšie. V práci to má veľmi podobne. Nebýva verný firme, pokiaľ to tak necíti a hneď sa všetkým otočí chrbtom.

Foto: maxpixel

Strelec

Strelec hľadá vzrušenie a zábavu, preto len málokedy zostane pri jednej partnerke, obzvlášť v mladom veku. Má slobodného ducha a chce cítiť vietor a zmenu, preto si len ťažko nájde niekoho, kto túto povahu zvládne a bude rešpektovať.

Ryby

Toto bude možno pre mnohých ľudí prekvapením, ale romantické Ryby patria určite medzi neverníkov, a to hlavne kvôli svojej trochu sebeckej povahe. Okrem toho však len málokedy zostávajú vo vzťahu, v ktorom im začne niečo prekážať. Nepozerajú na nič a dajú zbohom aj keď sa zdá, že sa nič nedeje.

Foto: unsplash

Vodnár

Vodnár je mnohými označovaný za najväčšieho neverníka zverokruhu. Len ťažko odhaľuje svoje pravé ja a práve preto vždy urobí všetko tak, aby to v prvom rade vyhovovalo jemu. Nie je lojálny ani vo vzťahu, ktorý sa mu nepáči a ani v práci, v ktorej mu niečo prestane vyhovovať.

0
Komentovať