Horoskop na rok 2017: Váhy

Lucia Mužlová

Rok 2017 je ideálny pre odkrytie vašich túžob, názorov či snov. Mnohé vaše myšlienky sa vám v tomto roku budú javiť ako skvele vybrúsené diamanty – preto sa ich nebojte a choďte do toho. Mali by ste však dbať nato, že všetky vaše ilúzie či sny by ste si mali niekde zapisovať. Pokiaľ patríte medzi typ hanblivých ľudí, zapíšte si svoje nápady a ihneď ich schovajte do šuplíka, dôležité je aby ste všetky  nápady mali pekne pohromade a nestratili ich. Nikdy totiž neviete kedy sa Vám môžu hodiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Horšou správou však je, že v tomto roku sa vás budú pokúšať oklamať všelijaký podvodníci. Pripravili sme si pre Vás jeden príklad z dávnej minulosti, ktorý overí či máte dobrý odhad:

Za kráľom raz prišiel šachista, ktorý kráľa požiadal o hru. Kráľovi povedal, že pokiaľ vyhrá, musí dať na každé pole šachovnice vždy dvojnásobok počtu zrniek ryže, než je na predchádzajúcom poli (teda na prvom poli 1, na druhom 2, na treťom 4, na štvrtom 8 atď..). Kráľ súhlasil, ale zároveň sa čudoval, prečo protivník nežiada niečo cennejšie. Keď prehral a začal skutočne počítať, zistili, že toľko zrniek ryže na šachovnicu nevojde a zároveň, že toľko ryže sa v jeho kráľovstve nenachádza.

Inšpirácia a posolstvo sú teda pre Váhy veľmi jednoduché. Mali by ste si dávať pozor keď sa chcete s niekým staviť, alebo alebo uzavrieť nejakú skutočne závažnú zmluvu. Berte ohľad nato, že nie každý letmý odhad môže byť správny a všetky rozhodnutia si dobre premyslite. Dávajte pozor aby ste niekomu ako sa hovorí, nesadli na lep.

Láska a vzťahy

Váham sa tento rok vyplatí investovať do vzťahov viac energie. Problémy by ste mali riešiť s chladnou hlavou bez zbytočných negatívnych emócií. Myslite nato, že láska nefunguje ako lotéria, že čím viac losov kúpite, tým máte väčšiu šancu na výhru. Láska je veľmi krehká vec, ku ktorej musíte pristupovať jemne a opatrne. Tento rok venujte svoju pozornosť predovšetkým k prehlbovaniu vzťahov. Vždy myslite nato, že je lepšie mať jeden dobrý a pevný vzťah, na ktorý sa pozeráte s úsmevom, ako ich mať desiatky a nevedieť sa pousmiať ani nad jedným z nich.

Práca a peniaze

Dbajte na počet pravdivých informácií, ktoré sa k Vám dostávajú. Vždy je lepšie byť dobre informovaný ako nič nevedieť a ku vzniknutej situácií sa nevedieť postaviť. Krivka Vašej spokojnosti bude pre Vás jedinou dôležitou vecou. To ako ste vy spokojný a šťastný sa odzrkadlí na úrovni vašej práce. Mali by ste ale dbať aj na opatrnosť pri práci. Práca nie je o tom aby ste sa cítili vyšťavený ako pomaranč, ale o tom aby vás napĺňala a posúvala vpred. Majte na pamäti, že Váhy by mali dbať hlavne o vnútornú rovnováhu a harmóniu.

Zdravie

Hneď na začiatku roka by ste mali myslieť na pauzu pre svoj organizmus. V práci budete vydávať vysoké výkony, ale nezabúdajte na oddych. Oddych je súčasťou života tak isto ako práca, mali by ste nato myslieť hlavne v prípade ak nechcete aby vám telo dalo stopku samo. Prepracovanosť, nedostatok spánku, málo jedla a tekutín, toto sú veci, ktorým sa v roku 2017 vyhnite.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články