Podrobný horoskop na rok 2018 pre všetky znamenia: Baran má osudovú lásku na dosah a Rak si finančne prilepší

Banana

Nový rok nás privítal s otvorenou náručou a takmer každý sa snaží začať s čistým štítom. Január berieme ako príležitosť na zmenu, zbavenie sa starých zlozvykov či premenu našej osobnosti, kvôli čomu sa snažíme byť lepším človekom. Ak sme nechytili príležitosť za pačesy v roku 2017, rok 2018 nám ponúka nové šance. Ktoré znamenie bude mať vhodné obdobie na začatie vzťahu a kto by mal ísť za svojím snom o kariére?

pixabay.com

Ak nemôžeme mať všetko, mali by sme sa zamerať na naše najväčšie ciele a nevzdať sa predstavy úspešného dosiahnutia cieľa. Každé znamenie má predurčené niečo iné, a aj v tomto roku máme šancu dosiahnuť niečo veľkolepé. Čo nás čaká a prečo by sme mali mať oči na stopkách?

Kozorožec

V tomto roku získate dlho hľadaný pokoj v duši a stanete sa oveľa stabilnejšou osobou. Rovnováha, ktorá zavládne vo vašom živote, vám dodá harmóniu nielen vo vzťahu, ale i v zamestnaní. V druhej polovici roka sa vám bude dariť ešte viac ako na jeho začiatku. Pokojne sa rozmaznávajte a doprajte si relax, masáže alebo kúpeľné procedúry. Nezabúdajte však, že k tomu, aby ste mohli zbierať toto sladké ovocie, musíte v prvej polovici roka poriadne „zamakať“.

Vodnár

pixabay.com

Šance na úspech sú pre vodnára najvyššie v oblasti umenia a vedy. Do svojich plánov sa pustite s odhodlaním a nenechajte sa odradiť, pretože vás čaká zdarný koniec. Tento rok vás naučí, ako nekonať príliš impulzívne a nevyčerpávať sa vecami, ktoré za to nestoja. Zdokonalíte sa v plánovaní, vytváraní harmonogramu a koncom roka vás poteší aj nová známosť, ktorá vyzerá veľmi sľubne. Obávať sa nemusíte ani o svoje zdravie, keďže tentokrát bude všetko klapať ako hodinky.

Ryby

pixabay.com

U rýb bude tento rok rodinný život doslova prekvitať. Všetko, čo sa týka rodiny a vzťahov, sa vyvinie k vašej spokojnosti. Nájdenie osudovej lásky alebo utuženie vzťahov s dlhodobým partnerom. Ak plánujete svadbu alebo detičky, tento rok je pre váš tým najšťastnejším. Spokojný rodinný život vás naplní energiou, ktorú budete môcť zužitkovať v zamestnaní. Dávajte si ale pozor na preberanie prílišnej zodpovednosti, ktorá by vás mohla občas zraziť na kolená. Tento rok sa vám vyplatí šikovnosť a prefíkanosť.

Baran

pixabay.com

Ak patríte k ženám, ktoré ešte nenašli svoju lásku, práve prvá polovica roku 2018 je vašou obrovskou šancou. Majte oči otvorené, pretože partnera môžete mať celý čas „pod nosom“. Aj keď je vaša osudová láska na dosah, nemali by ste zanedbávať rodinné vzťahy, inak vám hrozia nepekné hádky. Hviezdy sú vám naklonené aj v prípade, že sa rozhodnete cestovať alebo spoznávať niečo nové. Dajte si pozor na hazard so zdravím a vyčerpávajúci spôsob života, ktorý sa vám môže nepekne vypomstiť.

Býk

Rok 2018 je vašou najväčšou šancou k začatiu nových projektov, pusteniu sa do svojich dávnejších plánov a nabraniu odvahy k dosiahnutiu doposiaľ nerealizovaných snov. Dôležité je pre vás nezaspať na vavrínoch, a ak budete konať okamžite a nebudete si povinnosti a plány odkladať na neskôr, máte v rukáve všetky esá a tromfy. Chyťte za pačesy každú príležitosť a vyťažte z nej všetko, čo sa dá. V tomto budete nesmierne úspešní. Šťastie sa usmeje aj na býkov, ktorí zvažujú uzavretie manželstva alebo túžia po potomkoch.

Blíženci

pixabay.com

Blíženci budú tento rok jedným z najenergickejších znamení. Preto by ste mali nával energie, vitality a šťastia zužitkovať nielen vo svoj prospech, ale pretaviť to i do pomoci iným. Hviezdy vás nasmerujú k väčšiemu sociálnemu cíteniu a vy by ste sa tomu nemali brániť. Duchovne vyrastiete, za čo budete vďačiť najmä svojej ochote podeliť sa s inými. Tiež by ste sa mali na veci pozerať z iných uhlov a získať viac nadhľadu, pretože najmä v druhej polovici roka vám bude na dvere klopať šanca, ktorú si pre malichernosti pravdepodobne nebudete všímať.

Rak

pixabay.com

Pre raka to bude jeden z najlepších rokov, pretože veľké šance dostane nielen v zamestnaní, ale aj v láske. Ak ste dlhšie čakali, teraz sa vám to vyplatí. Tento rok bude pre vás mimoriadne plodný, mali by ste investovať, keďže sa vám všetko niekoľkonásobne vráti. Finančne si nesmierne prilepšíte, takže nebude na škodu rozmýšľať nad kúpou auta alebo nehnuteľnosti. Dámy narodené v tomto znamení majú šancu nájsť svoju lásku, no hviezdy prajú oveľa viac nespútaným románikom a spoznávaniu nových a inšpiratívnych partnerov.

Lev

pixabay.com

Tento rok je ten pravý na usporiadanie si životných priorít. Preto je tu veľká šanca najmä na prehodnotenie svojich rebríčkov a preferencií. Ak ste sa doteraz hnali za kariérou, s najväčšou pravdepodobnosťou začnete viac dbať o rodinu a vzťahy. Vašimi najväčšími tromfmi budú schopnosť efektívne riešiť problémy, rýchlo sa rozhodovať a byť smelá a odhodlaná. Tento rok sa nebudete zbytočne zaťažovať malichernosťami a naučíte sa brať veci viac s nadhľadom.

Panna

Tento rok sa pre vás ponesie v znamení vzťahov a nepôjde len o tie milostné. Ak ste mali problémy s rodinou, do konca roka sa všetko zmení a vy si budete bližší ako kedykoľvek predtým. Šancu majú i panny, ktoré sa odlúčili od rodiny alebo dlho nevideli blízkych ľudí, pretože rok 2018 je pre vás rokom stretnutí. Panny by sa mali v tomto roku viac venovať športu a pohybu, čo prispeje k vyriešeniu zdravotných problémov. V druhej polovici roka vás iste poteší šanca na vysoký zisk.

Váhy

pixabay.com

Váhy budú úspešné najmä vo finančnej a pracovnej oblasti. V druhej polovici roka máte vysokú šancu na výhru v lotérii, získanie dedičstva alebo splatenie dlhov voči vám inou stranou. Rozhodne by ste ale v prvej polovici roka nemali zaspať na vavrínoch a prospeje vám i viac pohybu a športu. Začiatok roka je pre vás rizikový, najmä čo sa týka zvýšenia váhy alebo problémov s trávením, no čím skôr sa „nakopnete“, tým skôr sa dá vaše zdravie do poriadku. Rok 2018 vám prinesie šancu lepšie spoznať samú seba, čo podporí váš duchovný rast.

Škorpión

Rok 2018 vám prináša množstvo odvahy a sebavedomia, ktoré by ste mali zužitkovať vo svoj prospech. Vztýčený prst je ale v oblasti vzťahov, kde by ste sa za žiadnu cenu nemali schyľovať k nevere, ktorá by sa vám mohla stať osudnou. Hrozili by vám veľké nepríjemnosti, ktoré by sa s vami ťahali ešte veľmi dlho. Ak sa rozhodnete čestne vstúpiť do vzťahu alebo váš dávnejší vzťah posunúť na nový level, očakávajte úspech i vlnu romantiky a plnú náruč lásky. Byť čestným sa v tomto roku vypláca.

Strelec

pixabay.com

Výzvou pre vás bude naučiť sa rozlišovať medzi skutočnou láskou a chvíľkovým pobláznením. Dajte si pozor, aby ste nedostali niečo iné ako ste očakávali – vyhnete sa tak sklamaniu. O niečo viac sa vám bude dariť v práci, kde máte veľkú šancu na povýšenie alebo si pri hľadaní nového zamestnania nájdete svoju vysnenú prácu. V práci budete jednoducho dobýjať všetky vrcholy, budete sa však musieť spoliehať len a len na vlastné úsilie. Všetky podvody alebo bočné úmysly sa vám nepekne vypomstia, preto sa k nim rozhodne neuchyľujte.

Pozri aj: Ktoré slávne osobnosti zomrú tento rok? Morbídna stránka, ktorá správne predpovedala 17 úmrtí v roku 2017, zverejnila aktuálny zoznam

zdroj: babskeveci.sk (Jana), takprosto.cc