Horoskop na rok 2017: Býk

Lucia Mužlová

Pre Býkov je rok 2017 rok odhalenia. Konečne budete schopní pomenovať veci pravým menom. Pozor však na jednu vec. V každom prípade by ste mali byť trochu diplomatickí. Je to veľmi užitočná vlastnosť, ktorá by vám mohla zachrániť kožu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Počas roka môžete nadobudnúť pocit, že niekto manipuluje vašim životom, a že ste stratili časť svojej slobody. Ak nadobudnete tento pocit, mali by ste sa pomocou vlastnej vôle naučiť hovoriť na rovinu, čo si myslíte a čo cítite. Buďte ale obozretní. Ak sa rozhodnete urobiť si poriadok v medziľudských vzťahoch, musíte sa na to naozaj cítiť a musíte byť pripravení na všetko. Možno budete mať skvelý pocit, že ste porazili niekoho z vašej rodiny, no časom sa tento pocit premení na pocit viny a možno budete svoje slová a činy ľutovať. Býk je však veľmi tvrdohlavé znamenie a niekedy si proste nedá povedať.

Rok 2017 sa nesie aj v duchovnom zmení. Aj tí najmateriálnejšie založení prepadnú akejsi duchovnej podstate. Môže vás k tomu podnietiť obyčajný pohľad na oblohu, prípadne nejaká zaujímavá kniha o živote. Popusťte uzdu svojim myšlienkam a nebojte sa o svojich dojmoch rozprávať aj svojim blízkym. Počas roka sa teda pripravte na to, že sa budete sami seba pýtať otázky ako: „Prečo tu sme?“ a  „Kam smerujeme?“ Žiadna univerzálna odpoveď na podobné otázky ale neexistuje. Čím viac sa ale týmito vecami budete zaoberať, tým uspokojivejšie odpovede získate.

V roku 2017 by ste sa taktiež mali vyvarovať až príliš jednoduchým riešeniam. Svet predsa nie je čiernobiely aj keď by tak bolo všetko možno oveľa jednoduchšie. Tak, ako nie sú len zlí a dobrí ľudia, takisto neexistujú len zlé a dobré riešenia. Každá minca má dve strany. Keď budete na sebe pracovať, budete pripravený zvládnuť akúkoľvek prekážku a náročnú cestu.

Láska a vzťahy

V láske a vzťahoch bude panovať pokojná atmosféra. Čo však budete musieť urobiť je, že si budete musieť zvyknúť na partnerove zlozvyky, ktoré vás niekedy vytáčajú. Neexistuje žiadny dokonalý princ na bielom koni, preto sa snažte zmieriť s realitou. Aj vy máte svoje chyby, nálady a zlozvyky. Preto by ste mali partnera rešpektovať o to viac. Ku koncu roka sa stretnete s priateľom, ktorého ste nevideli už pomerne dlhý čas. Toto stretnutie bude veľmi príjemné a dodá vám veľa energie a poznatkov.

Práca a peniaze

Horoskop na rok 2017 pre Býkov neprináša v oblasti kariéry veľké zmeny. Zažiť však môžete isté riziká, ktoré si možno vyvoláte aj sami, preto radšej našľapujte opatrne. Budete mať veľa nových a dobrých nápadov, preto sa nebojte ich naplno realizovať. Taktiež však musíte poznať svoje hranice, za ktoré nie ste ochotní zájsť. Čo sa financií týka, ku koncu roka by sa vám malo výrazne pošťastiť a v práci dostanete extra odmeny za dobre vykonanú prácu. Tieto odmeny však nemusia mať len finančnú podobu.

Zdravie

Na začiatku roka 2017 môžete mať problémy s trávením a žalúdkom. Doprajte si preto veľa tekutín, hlavne vody a čajov a vyhýbajte sa sladeným nápojom a ťažkým jedlám. Doprajte očistu svojmu telu, ktorá vám pomôže taktiež očistiť vašu plať a vnútorné orgány. V zimných mesiacoch si dávajte pozor na nepekné pády. radšej sa držte pri zemi.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články