Tieto tri znamenia zverokruhu majú najsilnejšie vyvinutý zmysel pre intuíciu. Dokážu byť doslova očami do našich duší

Monizz

Stretli ste sa niekedy s človekom, ktorý vám istým spôsobom naháňal strach, pretože ste mali pocit, že vás priam skenuje? Mohlo to tak aj naozaj byť. Každé znamenie má niečo do seba a existujú tri také, ktoré vidia ľuďom priamo do duší.

pixabay.com

Majú totiž extrémne vyvinutý zmysel pre intuíciu a dokážu ho aj patrične využívať. Vďaka nemu sa vedia väčšinou rozhodovať správne a rozoznajú, kedy im niekto chce zle a kedy sa, naopak, s daným človekom oplatí zapodievať. Sú ľudia, o ktorých to viete hneď. A potom sú takí, ktorí o vás vedia všetko, no nedajú to na sebe znať a vy by ste to na nich v živote nepovedali.

Škorpión

O škorpiónoch sa zväčša hovorí v neveľmi lichotivých poznámkach a je aj prečo. Sú trochu komplikovaní a sebeckí, no majú aj veľa duchovného a vedia rozlíšiť dobré od zlého. Vedia takisto veľmi milovať a pre svoju polovičku sú ochotní drieť ako mulice, len aby dosiahli ich pozemské šťastie. Okrem toho majú však aj silne vyvinutý zmysel pre intuíciu, ktorý tak trochu kompenzuje ich mierne chýbajúcu empatiu. Škorpióny sú doslova expertami na skúmanie duší a charakteru. Okamžite rozpoznajú kvality danej osoby a vedia rozoznať faloš od úprimnosti, nech je človek akokoľvek dobrý herec. Sú takými malými chodiacimi detektormi lži.

pixabay.com

Strelec

Dobrodružní strelci majú okrem veselej a pomerne bezstarostnej povahy aj schopnosť veľa premýšľať a utvárať si úsudky. Tie však nezverejňujú do sveta, ale skúmajú ďalej. Vyplýva to z ich zvedavej nátury, ktorá ich nenecháva chladnými, a tak, ako sa milujú učiť a spoznávať nové veci a ľudí, radi aj skúmajú, hľadajú a prichádzajú k novým záverom. Sú pomerne bezproblémoví, no ich pozornej mysli neunikne žiadna maličkosť. Ich vnútorný senzor zachytáva aj tie najmenšie čiastočky konkrétnej osoby, s ktorou prídu do styku. Potešujúce je aspoň to, že strelci sú v tomto smere podobní psíkom. Na to, aby začali niekoho skúmať a prevŕtavať sa v ňom svojou pozoruhodnou schopnosťou, musí ich daná osoba veľmi zaujať. V opačnom prípade im je srdečne jedno, či ste falošník, výskumník, motivátor alebo hoci aj budúci dalajláma.

pixabay.com

Ryby

Do tretice nemôžu chýbať citlivé ryby. Ich povaha sa odráža aj v ich tajomnej schopnosti ohodnotiť ľudí, poznať, čo si myslia, ako cítia a takisto vidieť to, čo nevidí nikto iný. Ak ste prišli na pracovnú večeru a predtým ste sa doma poriadne posekali s partnerom, vaša spolusediaca kolegyňa ryba to bude okamžite vedieť. Nebýva na škodu sa rybám zdôveriť. Sú totiž nielen fantastickí pozorovatelia, ale aj poslucháči. Môžete si však byť istý, že žiadna informácia od nich ďalej nepôjde. Ryby totiž mlčia ako ryby. Doslova. Sú otvorené a majú srdce, ktoré sa oplatí nasledovať. Sú z nich výnimoční priatelia, ktorí sa ale nikomu nevtierajú do priazne. Ak máte vo svojom okolí človeka v znamení rýb, môžete si byť istý, že o vás nielenže všetko vie, ale že v prípade potreby bude ochotný vám podať pomocnú ruku.

pixabay.com

Pozri aj: Expert známej značkovej obuvi vám poradí, ako sa máte starať o svoje obľúbené kúsky tak, aby prežili aj tie najhoršie mrazy. Vďaka týmto tipom budú vyzerať ako nové

(M), theearthtribe.net