Leto 2023 sa pre nich bude niesť v znamení lásky: Tieto 4 znamenia zverokruhu čoskoro nájdu životného partnera

Dana Kleinová

Foto: pexels

Blíži sa nové ročné obdobie a s ním aj čaro lásky. Teplé večery, noci pod hviezdami a s nimi aj možnosti nájsť si novú horúcu lásku, a možno aj partnera na celý život. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál StyleCaster, letné obdobie bude patriť najromantickejším znameniam zverokruhu. Tie totiž vedia veci poriadne okoreniť, a tak nie div, že im práve toto horúce obdobie bude priať najviac.

Foto: pixabay.com

Býk

Hoci môže Býk na prvý pohľad vyzerať tvrdo a neprístupne, pod povrchom sa skrýva romantická duša. Tomuto znameniu vládne Venuša – planéta krásy a lásky – čo znamená, že Býka priťahujú všetky krásne veci. Medzi ne, samozrejme, patrí aj romantika. Chodenie s Býkom je plné pozornosti. Obsype vás darčekmi, pritúli sa k vám, aby ste mali neustále pohodlie a dokonca vám poskytne aj masáž chrbta, aby vás zbavil stresu. Koniec koncov, žiadne znamenie nie je tak zmyselné ako Býk.

Ak ste narodení v tomto znamení, pripravte sa na sentimentálne leto, ktoré vám nič nepokazí a môže vyústiť v nájdenie si životnej lásky. Ak už vo vzťahu ste, toto leto vás prinúti zamyslieť sa, či je pre vás váš partner ten pravý a posuniete sa vo svojom vzťahu o ďalší krok.

Foto: pixabay.com

Lev

Hádam nikoho neprekvapí, že medzi najromantickejšími znamenia sa nachádza Lev. Ten je totiž ovládaný slnkom a miluje zahŕňať ľudí pozitívnou energiou a vibráciami. Lev vás vždy povzbudí, aby ste ocenili svoju romantickú stránku a inšpiruje vás, aby ste vyjadrili svoje city. Ak sa s ním dáte do vzťahu, pripravte sa na veľké prejavy jeho náklonnosti, vďaka ktorým na vás budú všetci žiarliť.

Levovi bude láska priať od júna až do októbra a v tomto období sa v jeho živote objaví hneď niekoľko obdivovateľov, z ktorých si nebude vedieť vybrať. Dokonca sa môže stať, že sa medzi nimi objaví aj váš bývalý partner, takže sa majte na pozore.

Foto: pixabay.com

Váhy

Najnovšie články