Horoskop na február – Váhy

Lucia Mužlová

Láska a vzťahyvahy

Tento mesiac môže byť zo začiatku trochu problematický, čo sa vzťahov týka. Máte už dlhšie pocit, že do vašeho vzťahu vstúpil niekto tretí? Možno nie ste ďaleko od pravdy. Tento človek nemá dobré úmysly a chce váš vzťah zničiť. Preto si k sebe pustite len ľudí, ktorí vás za chrbtom neohovárajú. Upracte si vo svojich vzťahoch a uvidíte, že si zároveň upracete aj vo svojom živote. Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Tento mesiac prejdete osudovou karmickou skúškou a budete musieť odolávať veľkým pokušeniam. Ak túžite po bábätku, dlhšie už neváhajte.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

V práci si tento mesiac dajte veľký pozor na žiarlivosť. Ak pocítite, že vás niekto doslova pozoruje, je to človek, ktorý túži byť na vašom mieste. Bude vám to síce lichotiť, no je to pasca, do ktorej sa môžete veľmi ľahko dostať. Preto počúvajte svoju intuíciu, ktorá vás navedie tým správnym smerom.

Zdravie

Dobre viete, že posledné dva mesiace vaše stravovanie nie je zrovna ukážkové. Cez sviatky ste si síce dopriali aj zdravšie verzie jedál, no to, čo ste v decembri zameškali, dohnali ste v januári. Zamyslite sa nad svojim životným štýlom. Pokúste sa skončiť so závislosťami a zmeňte jedálniček. Kto hovorí, že aj sladkosti a cukor nie sú závislosťou? Vy o tom viete svoje.