Astrológovia sa zhodujú! Ženy narodené v tomto znamení zverokruhu sú najlepšie milenky. Kto skončil na 1. mieste?

Monizz

V láske neexistujú hranice a netýka sa to len toho krásneho citu, ktorý je povýšený do duchovnej roviny, ale aj na lásku fyzickú. Tá do našich životov patrí ako soľ na chlieb. V ktorých znameniach sa rodia tie najlepšie milenky?

Ryby

Ryby potrebujú romantiku, ruže, sviečky, víno. Súkromné chvíle so svojou láskou si chcú užívať ako sa patrí. Neznášajú, ak je sex rýchly a necitlivý. Na skutočné prežitie potrebujú čas, priestor, náladu a hlavne atmosféru. Nuž, veľa šťastia!

pixabay.com

Panna

Hovorí sa, že vzťahy s pannou sú o jednom a tom istom – je ľahšie ju zabiť, ako ju uspokojiť. Platí to nielen v sexe, ale aj v bežnom živote. Panna je večne nespokojná, a na to, aby svoju intimitu dokázala naplno prejaviť, potrebuje veľa času a patričnú náladu.  Okrem toho jej partner potrebuje aj trpezlivosť, pretože aby dosiahli vyvrcholenie, potrebujú naozaj veľa.

pixabay.com

Kozorožec

Ak si myslíte, že ženy narodené v tomto znamení sú k fyzickým pôžitkom ľahostajné, ste na omyle. Majú svoj režim a majú ho radi. Preto na nich netreba ísť so sexom kedykoľvek, ale v čase, kedy to najviac vyhovuje im. Ak sa k tomu dopracujete, zistíte, že tieto ženy sú stopercentne horúce a dobré milenky a vôbec nie chladné drevá, ako sa o nich hovorí. Dobré si u nich treba jednoducho zaslúžiť.

Rak

Fyzická láska s rakom je vždy dlhá, intenzívna a silná. Račice nie sú nič pre netrpezlivcov. Podobne ako ryby potrebujú navodiť ten správny rytmus a náladu, no keď sa to podarí, odmena je istá. Ženy v tomto znamení sú dobré milenky, neodplácajú sa, ak ich nedokážete uspokojiť. Sú možno trochu sklamané, ale veria, že nabudúce to bude lepšie.

pixabay.com

Býk

Netolerujú v posteli žiadne klamstvá, preto sa nesnažte presvedčiť ich, že vás to baví, ak vám je s nimi dlho. Aj tieto ženy totiž potrebujú viac času a vyžadujú pomerne dlhé maznanie. Nie sú nudné. Sú spoľahlivé a môžete si byť stopercentne istý, že ak uspokojíte ich náročnosť, odmenou vám bude hotové nebo.

pixabay.com

Lev

Pri leviciach pozor. Hovorí sa, že sú herečky a pózerky, a to nielen v živote, ale aj v intímnych záležitostiach. Majú radi, keď im venujete pozornosť a vyžadujú to dokonca viac ako úspešný vrchol. Je možné, že s levicami sa síce nudiť nebudete, no nikdy ich neuspokojíte. Takisto sú známe ako veľké zvodkyne. Ak sa vám však podarí zahrať levici na správne struny, potom to bude naozaj zvierací zážitok.

pixabay.com

Vodnár

Vodnár je večný rojko, a aj ženy v tomto znamení veria v čistú a úprimnú lásku. A inak to nie je ani v posteli. Z intimity majú strach, potešenie strácajú rýchlo, ak sa nedarí. Spočiatku sú veľmi hanblivé. Časom sa však osmelia a fyzickú lásku si dokážu užiť prinajmenšom tak, ako partner. Bude vám treba veľa nežnosti a trpezlivosti.

Baran

Ženy v tomto znamení sa radia medzi jedny z najlepších mileniek a je to hlavne pre ich dravosť. Muži by však pri fyzickej láske s týmito ženami mali byť pripravení na tzv. emocionálnu hojdačku. Tak, ako v živote, aj v spálni sú veľmi náladové a v polovici intímnych chvíľ ich to môže prestať baviť. Nemajú zábrany skončiť aj keď partner o takéto niečo rozhodne záujem nemá.

pixabay.com

Blíženci

Skôr, ako sa ženy blíženci pustia do boja s fyzickou láskou, poriadne si rozmyslia, či im partner za to stojí. V láske sú nestále a môže tak nastať podobná situácia ako pri baranoch. Keď ich to prestane baviť alebo sa im nedarí, jednoducho prestanú a neberú na partnera ohľad. Ak sa vám ich podarí dostať do nálady, potom máte zážitok zaručený.

pixabay.com

Strelec

Strelci milujú lásku a najmä tú fyzickú. Nikdy nič nepredstierajú a hlavne obvykle ani nemajú dôvod. V spálni sú veľmi emocionálni a svojmu partnerovi aj vďační. Dostať ženu v tomto znamení do výšin nie je žiadna veda a lásku s nimi si naozaj užijete.

Škorpión

Jednou z hlavných čŕt žien v tomto znamení je dychtivosť po nových zážitkoch. Aj keď sa vám na prvý pohľad môže zdať, že už všetko skúsila a všetko pozná, prekvapiť ju dokážete vždy, ak sa trochu posnažíte. Emotívnosť a dravosť týchto mileniek takmer nepozná hranice.

pixabay.com

Váhy

Na prvom mieste stoja váhy, ktoré sú obvykle hotovou encyklopédiou vlastnostní, ktoré by mala správna milenka mať. Sú vášnivé aj snaživé, emocionálne aj dravé a nemajú žiadne špeciálne požiadavky. Muži ich zbožňujú, pretože sú pri nich takpovediac na dvoch póloch – nikdy nevedia, čo nové ich čaká a na ktorom póle skončia.

pixabay.com

Pozri aj: Vek nie je prekážkou! Máte nad 40, 50 alebo 60? Potom sú tieto moderné účesy na rok 2018 určené práve vám

ofigenno.com

1
Komentovať