Sú to majstri manipulácie. 4 znamenia, s ktorými je vzťah nočná mora aj podľa zverokruhu

Hyriaková Kristína

Foto: piqsels

Niektorí ľudia jednoducho vedia, čo spraviť, aby vás totálne zmanipulovali. Občas sa nemusíte ani príliš zamýšľať nad tým, kto to je, pretože to nespoznáte. Dobrého manipulátora nikdy nespoznáte na prvý pohľad.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj medzi znameniami máme takýchto manipulátorov, ktorí veľmi dobre vedia, čo urobiť preto, aby ste nakoniec vždy urobili to, čo chcú oni. Niekedy to nemusíte vôbec chápať, pretože aj keď zo začiatku s niečím nesúhlasíte, nakoniec sa pristihnete pri tom, že si myslíte, že je to priam úžasný nápad. Niekoľko takých manipulátorov máme aj v znameniach zverokruhu. Ktoré to sú?

Ryby

Ryby sú veľmi emotívne znamenie, ktoré nedokáže byť samo. Nedokáže však tiež prehryznúť, keď niečo nie je tak, ako chcú ony. Keď to tak nie je, vedia život veľmi osladiť. Pokiaľ sa však necháte „zatvoriť“ do ich spleti manipulácií a všetkého, čo od vás chcú, budú na vás milé ako ešte nikdy. Je to teda len na vás, ako sa rozhodnete a či budete premýšľať, keď vami začnú Ryby manipulovať. Možno to zbadáte hneď a možno to ani nespozorujete.

Foto: pixabay

Rak

Rak je veľmi milé a zábavné znamenie. Pokiaľ idú veci tak, ako chce on, aby išli. Inak sa z neho stane neznesiteľný človek, ktorý však veľmi dobre vie, že môže dosiahnuť, čo len chce, pokiaľ dokáže všetkých okolo seba správne zmanipulovať. Vtedy je všetko lepšie, než by ste kedykoľvek čakali. Inak bude na vás protivný, nebude sa chcieť s vami rozprávať a zabudnite na to, že by sa ku vám správal slušne.

Foto: pixabay

Panna

Panna je veľmi prakticky založená osoba a veľmi dobre vie, čo je pre ňu najlepšie. Ak viete, že ju máte vo svojom okolí, všímajte si jej správanie, ktoré sa bude meniť v závislosti od toho, ako sa postavíte k jej potrebám alebo skôr požiadavkam. Ak pristupujete ústretovo, bude taká aj ona. Pokiaľ nie, dokáže skutočne spôsobiť neuveriteľné problémy a zahrávať sa s vašimi citmi aj sebavedomím.

Foto: pixabay

Kozorožec

Ak dokáže niekto zmanipulovať naozaj každého, je to jednoznačne Kozorožec. Vzťahy, ktoré udržiava, sú skutočne založené len na tom, že je veľmi dobrý v práci s ľuďmi a veľmi dobre to o sebe aj vie. Nikdy preto nemôžete vedieť, čo je skutočné v jeho vzťahu a čo zase nie. Chce byť dobrým partnerom, no nemôže si pomôcť, vždy musí byť všetko tak, ako si povie on sám. Nedokáže s tým jednoducho bojovať.

Najnovšie články