Toto sú tie najlepšie vlastnosti vášho partnera podľa znamenia v horoskope. Čo z toho sedí aj na váš vzťah?

Monika Miková

Foto: pxhere

Láska a sex sú oblasťami života, ktoré nás všetkých fascinujú. V astrológii treba hľadať konkrétne prvky, ktoré pomôžu objasniť jednotlivé temperamenty, preferencie a štýly. Ako sa správa partner alebo vy vo vzťahu? Je toto správanie náhodné, alebo za neho môžu hviezdy? 

Pexels.com
Pexels.com

Baran

Partner narodený 23. marca – 19. apríla v znamení barana je vášnivý, túžiaci, miestami až manipulatívny. Má rád napätie a odvážne činy. Vie vždy presne kam patrí a pri kom stojí. Paradoxom je, že len zriedka vysloví láskavé slová.

Býk

Pomalý a zmyselný partner v znamení býka, presne vie, čo chcete. Jeho láska je ukľudňujúca pre vás i všetkých, ktorí sa stretnú s jej upokojujúcim dotykom. Jedinci narodení v rozpätí 20. apríla – 20. mája sú lojálni a trpezliví v láske, ak ide o partnera, ktorý si ich váži. Býk vás miluje pre intelekt, i keď môže pôsobiť veľakrát práve povrchne.

Pexels.com
Pexels.com

Blíženci

Stretnutie mysle je pre toto znamenie najvyššia hodnota v láske. Stimulačná a zaujímavá debata je pre vás tým najlepším afrodiziakom, pretože si cení inteligenciu a vtip nad čímkoľvek iným. Blíženci (21. máj – 20. jún) si svojho partnera vždy stavajú na prvé miesto aj keď zbožňujú spoločnosť iných.

Rak

Večne zasnený a intuitívny (21. jún – 22. júl). Viac ako čokoľvek iné, chce zdieľať svoje pocity s partnerom, cítiť pocit spojenia a porozumenia. Má rád keď sa oňho staráte, i keď sa na mnoho vašich aktivít sťažuje v skutočnosti ich obľubuje.

Lev

Kreatívny a hravý lev (23. júl – 22. august) potrebuje lásku k vášni, predstavuje svojim spôsobom opak barana. Jeho prioritou je zábava a dravosť, čo sa týka aj vzťahovej roviny. Od vás vyžaduje, aby bol vašim stredobodom pozornosti, lebo inak stratí záujem.

Pexels.com
Pexels.com

Panna

Znamenie panny obvykle prináša vo vzťahu analytickosť a náladovosť. Partneri narodení v období 23. augusta – 22. septembra potrebujú počuť láskyplné slová častejšie, aby ich mohli opätovať. Zaujímavosťou je, že radi dráždia.

Váhy

Partner v znamení váhy (23. september – 22. október) je romantický a spoločenský. Vždy premýšľa o spôsoboch, ako potešiť svojho partnera. Na piedestál stavia rýchlu riešiteľnosť konfliktov vo vzťahoch. Narúšajú totiž jeho zmysel pre rovnováhu a harmóniu, dáva preto prednosť vzťahu, v ktorom vládne diplomacia. Niekedy je vo vzťahu neistý, váhavý.

Škorpión

Škorpión (23. október – 21. november) nerád vidí svojho partnera nahnevaného a smutného, aj keď sám často nevie ako situáciu napraviť. Vyžaduje hlboké a silné spojenie s jeho záujmom lásky. Nie je povrchný vo vzťahu, chce sa ponoriť pod hladinu a preskúmať tajomnejšiu stránku svojho partnera.

Pixabay.com
Pixabay.com

Strelec

Rozmanitosť a dobrodružstvo sú pre znamenie strelca (22. november – 21. december) tou pravou láskou. Skutočne verí, že ste dokonalým človekom, aj keď máte chyby. Býva nadšený a rozpínavý, keď vyjadrujete svoje pocity. Najradšej má vo vzťahu dostatok priestoru na objavovanie neznámych území.

Kozorožec

Za chrbtom partnera vychvaľuje pre každú maličkosť, aj keď priamo mu to nikdy nepovie. Odhodlaný a pragmatický milenec (22. december – 19. január), ktorý prejavujete svoju náklonnosť prostredníctvom činov. Zriedka prejaví emócie a pocity. Chce, aby sa partner cítil zabezpečený, akoby mal všetko potrebné na pohodlný život.

Vodnár

Vodnár (20. január – 18. február) je veľmi hrdý. Sloboda a individualita sú rozhodujúce pre jeho lásku. Vo vzťahu je vynaliezavý a stimulačný partner. Miluje neustále niečo nové a zaujímavé. Vo vzťahu si zakladá predovšetkým na úprimnosti.

Pixabay.com
Pixabay.com

Ryby

Partner narodený v znamení rýb (19. február – 20. marec) je citlivý a súcitný. Jeho štýl lásky pramení z hlboko duchovnej povahy. Aby ocenil vzťah, musíte mať pre neho plno pochopenia. Aj keď je veľmi spoločenský, najradšej by bol s partnerkou v pohodlí domova.

Veríte astrologickým predpovediam vo vzťahovej, alebo inej oblasti života? Dajte nám vedieť v komentároch.

0
Komentovať