Bohatstvo a finančná bezstarostnosť. 5 znamení zverokruhu, ktoré sa v roku 2022 nemusia báť o peniaze

Kristína Hagarová

Foto: pixabay

Mnohí ľudia majú v súčasnej dobe finančné problémy a boja sa, ako sa veci vyvinú. Ak však veríte horoskopom a znameniam, možno vaše obavy nie sú oprávnené.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Times of India napísal zoznam 5 znamení zverokruhu, ktorým by sa malo tento rok finančne dariť. Patríte medzi ne aj vy?

Lev

Lev získa dlho očakávanú podporu, ktorú potreboval. Profesionálne dosiahnu veľmi veľa svojou tvrdou prácou, ale prinesie to vytúžené ovocie. Mali by si však dávať pozor na fyzické a duševné zdravie.

Panna

Ľudia narodení v znamení Panny budú prosperovať ako zatiaľ žiadny iný rok. Ich práca bude na vrchole, bude sa im dariť v kariére a každé jedno rozhodnutie, ktoré urobia, sa im vydarí. Preto budú aj dosť pri peniazoch.

Foto: pikist

Škorpión

Aj keď nevyhrajú lotériu, budú mať pohodlný finančný rok so žiadnymi vedľajšími výdavkami. Najviac sa im začne dariť až v druhej polovici roka a budú úspešní aj v šetrení.

Strelec

Tento rok bude pre nich finančne priaznivý a ich bankový zostatok bude lepší, než kedykoľvek predtým. Dariť sa bude aj študentom, avšak dávajte si pozor na svoje zdravie a neprepínajte sa.

Foto: unsplash

Vodnár

Očakávajte obrovský úspech a verte tomu, že to, ako narábate so svojimi financiami, sa vám vráti naspäť. Vaše dlhodobé projekty a investície vám prinesú ovocie a nemusíte sa báť. Tento rok sa vám bude dariť vo všetkom.

Najnovšie články