Sú spolu viac ako 40 rokov a stále sú šťastní. Jon Bon Jovi prezradil tajomstvo šťastného manželstva

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (adoring_dorotheabongiovi_/jonbonjovi)

Jon Bon Jovi patrí k jedným z najznámejších rockových spevákov, no len málokto vie, že nie je prelietavý a so svojou manželkou tvorí pár už 42 rokov. Tento rok tiež oslávia 33. výročie svadby.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jon Bon Jovi stretol svoju manželku Dorotheu ešte na strednej škole a podľa Closer Weekly, povedal, že je jednoducho šťastný človek, že našiel svoju spriaznenú dušu tak skoro. Jon a Dorothea sa prvý raz stretli v roku 1980. Hoci Dorothea bola zadaná, Jonovi to nebránilo, aby sa o ňu snažil. Vtipkoval, že sa dali dokopy tri týždne po tom, čo Dorothein chlapec odišiel z mesta.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jon Bon Jovi (@jonbonjovi)

Do svadby sa príliš nehrnuli

Aj keď si okamžite sadli a bola to veľká láska, do svadby sa príliš nehrnuli. Zobrali sa v roku 1989, keď bol už Jon známy rocker. Po svadbe si založili rodinu a majú spolu štyri deti, dcéru Stephanie a synov Jesseho, Jacoba a Romea. Napriek všetkým rokom zostalo puto medzi párom silnejšie než kedykoľvek predtým.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jon Bon Jovi (@jonbonjovi)

Snažili sa rásť spolu

Jon povedal, že nikdy neprepadli nástrahám, ktoré na celebrity číhajú a výstrahou im boli hlavne ľudia, ktorí im boli blízki a ktorým kariéra pokazila vzťahy. Jon povedal, že ani svoju kariéru nikdy nebral vážne, pretože len rád píše pesničky a je náhoda, že je v tom dobrý. Dorothea je tiež veľmi talentovaná žena, dokonca je inštruktorkou karate, z ktorého má čierny pás.

Sú si oporou

Keď sa Jona pýtali na tajomstvo šťastného manželstva, odpovedal jednoznačne: „Rešpekt.“ Povedal, že ich vzájomný rast je dôvod, prečo sú silní. Snažili sa vyvíjať spolu a spolu rásť. Tiež dodal, že jeho manželka je tá, ktorá drží celú rodinu pohromade a že by si nedokázal splniť žiadny sen, keby nebolo jej.