Leto 2022 sa pre nich bude niesť v znamení lásky: Týchto 5 znamení zverokruhu nájdu čoskoro životného partnera

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Aj vy chcete nájsť počas tohto roka lásku? Ako sa zdá, podľa horoskopu sa niektorým znameniam zverokruhu podarí počas nasledujúcich mesiacov nájsť životného partnera.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Times of India, leto 2022 bude šťastným hneď pre niekoľko znamení zverokruhu. Pozrite sa, či medzi ne patríte aj vy.

Strelec

Strelci majú veľmi vysokú pravdepodobnosť, že stretnú svojho skutočného partnera v roku 2022. Budú sa môcť sústrediť na intimitu a vzťahy oveľa viac ako doteraz. Strelci sú prirodzene veľmi dobrodružní, a tak tento prvok vnesú aj do svojho romantického života, vďaka čomu bude veľmi plodný.

Foto: pexels

Panna

Rok 2022 bude pre Panny rokom, kedy nájdu stabilitu a istotu vo vzťahoch. V lete však môžu stretnúť niekoho vzácneho, Panny konečne začnú spoznávať zmysel radostného prežívania života. Existuje šanca, že Panna skončí s niekým, kto má veľkú silu, a tak si navzájom pomôžu rásť aj v pracovnom živote.

Býk

Býk miluje pohodlie a stabilitu. Ich vzťah zažije iskry, vďaka ktorým si uvedomia, že ten pravý človek je priamo pred ním. Existuje tiež šanca, že stretnete niekoho nového, práve v lete, ktorý sa vám ukáže ako potenciálny partner, s ktorým to bude mať budúcnosť.

Foto: Unsplash

Kozorožec

Kozorožec môže nájsť pravú lásku. Bude mať sklony k tomu, aby odložil prácu bokom a oveľa viac sa zapojí do svojho romantického života. Dokonca sa tiež môže stať, že sa v roku 2022 vo vašom vzťahu bude skloňovať aj svadba.

Rak

Rak môže nájsť niekoho, s kým sa jeho duša dokonale prepojí. Bude si s daným človekom dokonale rozumieť a od svojho partnera očakáva lásku a starostlivosť. Preto so svojou polovičkou strávi veľa kvalitného času a vyrazí na veľkolepé rande a výlety a bude zamilovaný tak ako nikdy.

Najnovšie články