Horoskop na február – Blíženci

Lucia Mužlová

Láska a vzťahyblizenci

Tento mesiac sa vám ozve osoba z minulosti, ktorú ste už nevideli pekných pár rokov. Nenechajte sa príiš uniesť charizmou a osobnosťou tejto osoby. Má za lubom niečo celkom iné ako vás očariť. V láske môžete zažiť sklamanie, ktoré vás však časom posunie ďalej. Prichádza jedna veľká rekapitulácia, kedy učiníte veľké rozhodnutia. Tí, ktorí žijú v harmonickom vzťahu, sa môžu tešiť na pokojné chvíle. Tento mesiac však netlačte na pílu a radšej sa oddajte oddychu a pokoju namiesto toho, aby ste vyhľadávali vzrušenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Tento mesiac sa u vás konečne vyriešia nedoriešené finančné záležitosti. Prichádza vaše osudové rozhodnutie. Ľudí narodených v znamení Blíženci tento mesiac čaká cesta do cudziny a tiež veľa úradných záležitostí. Dávajte si pozor na presnosť. Všetky svoje úkony pre istotu skontrolujte dvakrát a nebojte sa poprosiť kolegov o pomoc. V práci vás takisto zatiahnu do situácií, v ktorých by ste sa mali zachovať čestne.

Zdravie

Tento mesiac je ideálny na to, aby ste sa naučili zvládať svoje emócie. Emócie až v príliš veľkej miere ovplyvňujú vaše rozhodnutia. Užívajte si aj prechádzky svojou mysľou, nemusíte predsa vždy stúpať len na vrchol. Ste na dobrej ceste k tomu, aby ste našli rovnováhu.

Najnovšie články