Objavia partnera v cudzej posteli. Tieto 3 znamenia zverokruhu pocítia na jeseň zradu

Dana Kleinová

Foto: Image by Drazen Zigic on Freepik / pixabay.com

Zrada je jednou z vecí, na ktorú vás nik nepripraví. Príde vždy vtedy, keď ju najmenej čakáte a o to viac dokáže zanechať jazvy na duši. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál YourTango, zrada je niečo, čo nikto nechce, no nedokážete zabrániť tomu, aby sa stala. Cítite sa po nej strašne a trvá nejaký čas, kým sa z nej spamätáte. Najmä keď ide o vášho romantického partnera. Môže vám klamať, môže vás zanedbávať, no čo bolí najviac, je, keď vás rovno podvedie a má tú drzosť tváriť sa, že sa nič nestalo.

Foto: Pexels

Kozorožec

Budete taký šokovaný a ohromený tým, čo sa udeje, že vám môže chvíľu trvať, kým vôbec prijmete, že sa to stalo. Po všetkom tom spoločnom čase vás váš partner prekvapí priznaním, že vás podviedol. Prekročil hranice, ktoré ste si vo vzťahu nastavili a našiel lásku v cudzom náručí.

Už ste s ním kedysi viedli konverzáciu o tom, čo by sa stalo, keby mal jeden z vás aféru a obaja ste sa zhodli na reakcii – už by ste ďalej neboli spolu. To, čo vás zaráža viac než samotné podvádzanie, je fakt, že vám to váš partner tak dlho tajil. Hoci zvažujete myšlienku druhej šance, nerobte to a pozerajte sa na celý incident s čistou mysľou.

Najnovšie články