Čo by ste ešte mali urobiť do konca roka 2021 podľa znamenia zverokruhu? Pre Barana to budú ťažké chvíle

Kristína Hagarová

Foto: pikist

Do konca roka už naozaj zostáva len chvíľka. Mnohí ľudia, ktorí veria znameniam zverokruhu a horoskopom, chcú možno vedieť, čo ich ešte čaká v tomto roku.

Niektoré znamenia to budú mať ťažšie ako iné a niektoré ešte do konca roka čakajú priam životné zmeny. Ako uvádza portál Times of India, do konca roka to bude ešte zaujímavé.

Baran

Pre Barana bude koniec roka vyčerpávajúci, preto by mal pretriediť vzťahy, ktoré sú okolo neho. Koniec roka bude pre vás určite oslobodzujúci a v začiatku budúceho roka sa všetko vráti do starých koľajú a oslobodíte sa od tlaku. Do konca roka to však musíte zvládnuť a nebude to jednoduché. Myslite na seba.

Býk

Býk bude spokojný sám so sebou. Jediné, na čo bude viac dbať, je svoje zdravie, preto sa bude venovať hlavne činnostiam, ktoré zahrňujú starostlivosť o seba. November pre nich bude ťažký, bude sa musieť od mnohých vecí odstrihnúť. December však bude tým najpokojnejším mesiacom tohto roka.

Foto: unsplash

Blíženci

Pokiaľ ide o Blížencov, tí by sa mali vykašlať na všetko, čo ich trápi a užívať si život. Posledné mesiace ste boli v depresii, ale na to nie je vôbec žiadny dôvod. Obráťte sa na svoju kreativitu, zamerajte sa na romantiku a na život okolo vás. Opakujte si, že všetko bude v poriadku a ono to tak aj naozaj bude.

Rak

Rak by mal do konca roka určite počúvať svoje inštinkty a dávať si pozor na to, čo mu hovoria. Bude sa cítiť silnejšie a bezpečnejšie. Napravíte všetky chyby, ktorých ste sa mohli dopustiť a pokiaľ si myslíte, že do konca roka nedokážete nič zmeniť, tak sa mýlite.

Foto: pexels

Lev

Možno sa budete musieť do konca roku ešte nájsť, no to nevadí. Zvládnete to a je jasné, že keď sa zatnete, všetko bude v poriadku. Problémy s financiami sú tiež pravdepodobné a budete musieť trochu šetriť.

Panna

Čaká vás to najlepšie obdobie z hľadiska financií. Všetko, do čoho sa pustíte, vám prinesie peniaze, preto neváhajte, keď môžete niečo investovať. Ak si myslíte, že potrebujete trošku pokoj, doprajte si ho, lebo sa vám to môže vypomstiť.

Váhy

Pocit stability a bezpečia sa dostaví práve na konci novembra a v decembri. Je možné, že budete zápasiť s tým, kto naozaj ste, ale rýchlo na to prídete. November bude pre vás ešte extrémne náročný, no v decembri si paradoxne oddýchnete.

Foto: pexels

Škorpión

Škorpióni v poslednej dobe nevedia udržať emócie na uzde a do konca roka sa to nezmení. Celý záver roka bude ako na ihlách a nebude sa vedieť upokojiť, hoci na to bude mať príležitosť. Je dôležité, aby si našli niečo, vďaka čomu sa bude môcť sústrediť na niečo iné. To je vaša úloha.

Strelec

Strelec bude mať koniec roka priam úžasný. Pôjde mu všetko, do čoho sa pustí a vôbec sa nemusí báť, že by mu niečo nevyšlo. Nemusí robiť do konca roka nič a zároveň sa môže pustiť do spŕšky projektov, ale dariť sa mu bude naozaj v každej sfére života.

Kozorožec

Kozorožec si bude musieť sám utriediť myšlienky a zamerať sa na to, čo je správne. Byť verný sebe, ale aj svojmu partnerovi a všetkému, čo robí, je pre neho základ. Ak nebudete konať v súlade s týmto všetkým, môžete sa s pohodou rozlúčiť.

Vodnár

Vodnár sa bude sťahovať do seba a robiť dôležité rozhodnutia. Hoci nad nimi bude veľmi dlho premýšľať, nakoniec to bude to najlepšie, čo spravíte. December bude pre vás v znamení radosti a šťastia.

Foto: pexels

Ryby

Máte za sebou celkom ťažký rok a je jasné, že sa ešte celkom neskončil. Je len na vás, aby ste napravili putá, ktoré sa zlomili, z rôznych dôvodov. Odložte hrdosť a zamerajte sa na pocity druhých ľudí.

0
Komentovať