Horoskop ženskosti pre všetky znamenia: Čím priťahujete mužov ako magnet? Blíženci by si mali dávať pozor na mimomanželský pomer

Banana

Bez ohľadu na to, či je muž odvážny lámač ženských sŕdc, osudový milenec alebo zdráhavý džentlmen, všetkých na ženách očarí ich kúzlo. Samozrejme nie sme všetky rovnaké a zatiaľ čo niektoré sú majsterkami v zvádzaní, iné mužov pritiahnu svojou energiou alebo skvelým zmyslom pre humor. Tieto charakteristiky vyplývajú zo znamení zverokruhu. Čo o vás prezrádza horoskop ženskosti? Viete o svojej tajnej zbrani, ktorej muž neodolá?

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Všetci dobre vieme, že medzi mužom a ženou musí byť chémia na to, aby mal vzťah ten správny náboj. Každý však reagujeme na iné impulzy a oceníme na tom druhom iné vlastnosti alebo si všímame jeho čaro v inom svetle. Viete, čo je neodolateľné na vás? V čom sa ukrýva vaša mágia ženskosti?

Kozorožec

V očiach mužov ste neodolateľnou múzou. Vo vašom prípade platí, že na to, aby ste opačné pohlavie upútali, nemusíte robiť vôbec nič. Ste ženou, ktorú vidia muži ako ideálnu bohyňu a toto vaše vyžarovanie zakryje aj vaše nedostatky. Muži vám jednoducho všetko prepáčia a budú vás nosiť na rukách. Ste pre nich krásne vybrúseným diamantom, ktorý chcú pred každým ubrániť.

Vodnár

Vodnárka dokáže zaujať svojou nespútanou životnou energiou. Je to žena do koča i do voza a jej šikovnosť ocenia nielen muži. Najmä v spoločnosti dokáže zaujať svojou hravosťou, zmyslom pre humor a nadhľadom. Nezvykne riešiť klebety, často jej už od malička vyhovuje mužská spoločnosť, keďže nič neberie príliš vážne. Je slobodná dušou a akási neuchopiteľnosť z nej robí veľmi zaujímavú osobu v očiach mužov.

pixabay.com

Ryby

Ryby umne ovládajú herecký talent a zatiaľ čo sú v jeden deň tajomné a záhadné, v ďalší deň sa z nich vykľuje šikovná podnikateľka alebo usmiata žienka domáca. Mužov teda upúta ich stále nová a nová energia. S touto ženou sa nudiť zaručene nebudete, stále vie niečím novým prekvapiť, takže stereotyp tu určite nehrozí. Je veľmi bystrá a správne prešibaná. Ryby vedia presne, čo chce muž počuť, a ako opačné pohlavie zaujať.

Baran

Žena narodená v znamení barana je nespútaná amazonka. Má dostatok energie na všetko, čo si len zmyslí a za svojím cieľom si ide tvrdohlavo a neúnavne. Mužov upúta jej odhodlanie a odvaha, ktorej nemá rozhodne málo. Nie je to žiadna „bábovka“ a povrchné vzťahy a správanie ju vôbec nezaujímajú. Je to silná a sebavedomá žena, ktorá vie čo chce a nebojí sa to prezentovať. Skvelá partnerka pre mužov, ktorí chcú po svojom boku vyzretú, rozumnú a odhodlanú ženu.

pixabay.com

Býk

Dámy, ktoré sú narodené v tomto znamení, sú v očiach mužov skutočné bohyne. Nie sú to rozkošne hravé mačiatka, ale krásne a vyzreté ženy. Nálada tejto ženy sa nedá nikdy celkom presne odhadnúť. Muža dokáže sprevádzať skutočným nebom, no ak si to zaslúži, z jej očí šľahajú plamene a vtedy sa radšej kryte. Práve táto nevyspytateľnosť je pre mužov – hráčov skutočným potešením. Vo vzťahu s ňou nikdy nevyprchá iskra, zvláštne napätie a čaro.

Blíženci

Táto žena je niekde večne v oblakoch a sníva o romantike, pravej osudovej láske alebo o zamilovaní sa na prvý pohľad. Táto sladká naivita a akási dievčenskosť v nej pretrváva aj vo vyššom veku. Stále má náboj hravosti a jej stavanie vzdušných zámkov je veľmi sympatické. Je vždy pozitívne naladená a život si vie vychutnávať plnými dúškami. Mužov priťahuje jej spontánnosť, dobrá energia a ľahkosť bytia. Je vášnivou milenkou, ktorá je otvorená akýmkoľvek chutiam a novým veciam a v postelí s ňou to neustále iskrí. S touto ženou sa muži nemusia báť neželaných problémov, večných komplikácií alebo hádok o malichernostiach.

pixabay.com

Rak

V prvom rade zaujme jej sladká krása a nežná tvár, ktorá nesie iskru v očiach. Táto dáma však pod krásnym povrchom neukrýva prázdnu nádobu. Je skutočne milujúcou a oddanou partnerkou i matkou. Svojou láskou a citom dokáže až opantať a je zosobnením dobrej ženy. Muž ju však nikdy neprekukne úplne do hĺbky, pretože žena narodená v znamení raka si stále uchováva aspoň malé tajomstvá. Táto záhadnosť je akýmsi lákadlom, ktoré muži zbožňujú.

Lev

V spoločnosti, v ktorej sa vyskytne Levica, sú ostatné ženy automaticky zatienené. Aj keď to nemusí robiť vedome, charizma, ktorá z nej vyžaruje, ovládne celý priestor. Výborným zmyslom pre humor a nadhľadom si nakoniec získa pozornosť každého muža, preto na ňu zvyknú iné ženy žiarliť. Muži sa však pri nej tešia predčasne. Levica väčšinu z nich vníma len na kamarátskej úrovni a získať si jej srdce je skutočne ťažký oriešok. Táto nedobytnosť je pre mužov lovcov ozajstným dobrodružstvom a výzvou.

pixabay.com

Panna

Jej najväčšou zbraňou a zároveň aj lákadlom je neuveriteľná inteligencia. Bystrá žena, ktorá sa vie zapojiť do akejkoľvek témy a má neuveriteľný všeobecný prehľad však nepôsobí ako nudný „šprt“. Je to dáma, ktorú nič nezaskočí a rovnako elegantne vie vykľučkovať z neželanej konverzácie. Ak sa s ňou ale snaží flirtovať muž, ktorý ju zaujal, doslova ho oslní svojou famóznou hrou so slovíčkami a významami. Je to žena, na ktorú môže byť jej partner právom pyšný.

Váhy

Váha necháva mužov v ich obľúbenej pozícii ochrancov. Krehká žena, ktorá je nežná a romantická, priťahuje ochranárske typy, ktoré chcú túto princeznú rozmaznávať a obrániť v akejkoľvek situácii. Je veľmi zmyselná, príťažlivá a muži majú potrebu ju dobýjať. Na druhej strane sa vie postaviť za svoj názor a rozhodne si nenechá skákať po hlave. Tieto ženy presne vedia čo chcú a muži oceňujú ich odhodlanie. Váhy dokážu muža okúzliť natoľko, že im neváha splniť akékoľvek prianie.

pixabay.com

Škorpión

Žena, ktorú by chcel mať každý, no priblížiť sa k nej môže len ten vyvolený. Dračica a bohyňa zároveň. V jej povahe sa mieša čosi nesmierne podmanivé a zároveň nebezpečné. So ženou v tomto znamení sa určite nechcete púšťať do slovných súbojov alebo si ju poštvať proti sebe. Je zmyselná a záhadná a práve jej nespútanosť je neuveriteľným lákadlom. Tieto ženy majú často problém nájsť si partnera, ktorý by zvládol tak silnú osobnosť ako sú „škorpiónky“. Táto femme fatale je len pre tých najodvážnejších a najodhodlanejších skutočných mužov.

Strelec

Trochu prešibaná a nesmierne ženská osoba, ktorá presne vie, ako využiť všetky svoje ženské zbrane. Často býva pre mužov osudovou láskou a nehľadiac na to, ako ich vzťah dopadne, na túto ženu muži nikdy nezabúdajú. Je ako opojný elixír, z ktorého nikdy úplne nevytriezviete. Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi krásne a majú povestnú iskru. Mužov dokážu zviesť aj maličkosťou, ako je ich chôdza, odhŕňanie vlasov alebo podmanivý pohľad. Do tejto ženy sa zvyknú muži zahľadieť už na prvý pohľad.

 (Jana), takprosto.cc

Najnovšie články