Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré svojou sexuálnou energiou priťahujú opačné pohlavie ako magnet! Ak ste si mysleli, že je to Lev, tak ste na omyle

Monizz

Ak ste ešte nezažili elektrizujúcu príťažlivosť k neznámemu človeku, zrejme ste zatiaľ nemali šťastie na to správne znamenie. Nemožno určovať sexualitu a príťažlivosť ľudí všeobecne. No podľa astrológov sú tieto tri znamenia zverokruhu najspaľujúcejšími zo všetkých. Ich sexuálna energia vás jednoducho dostane.

pexels.com

Ak máte s niektorým z nich dočinenia a vôbec nehovoríme o fyzickej láske, vedzte, že napriek svojej atraktivite nemusia byť títo ľudia zákonite aj šťastní. Vo vzťahoch to však medzi nimi zväčša iskrí, a to poriadne. Teda ak nenatrafia na citovo vyprahnutého človeka, s ktorým im to obvykle dlho nevydrží.

Strelec

Strelci sú podľa astrológov najsexuálnejšie znamenia. Napriek tomu ide v zásade o ľudí monogamných, ktorí nestriedajú partnerov jedna radosť, ale radšej dlhšie hľadajú toho jedného/jednu pravú. Majú radi dobrodružstvo v živote a rovnako aj v spálni, sú veľmi vášniví a spontánni, nedokážu sa pretvarovať a vždy urobia všetko preto, aby naplnili túžby a priania svojho partnera. Ich celoživotným cieľom je maximalizovať radosť zo života – tak v posteli, ako aj v každodennom živote.

pexels.com

Škorpión

Škorpiónov považujú ľudia za uzavretých a nepríjemných ľudí, no je o nich známe aj to, že ide zväčša o mimoriadne citlivé osobnosti. Rovnako je to aj v sexuálnej oblasti, v ktorej sa škorpióny pýšia nevídanou aktivitou. Intímne chvíle si s partnermi dokážu užiť veľmi precítene a zároveň živočíšne. Sú skvelými partnermi, no pozor na nich, ak im niečo nezapasuje. Práve toto znamenie je síce známe svojou stálosťou, no len pokým ho nesklamete. Ľudia narodení v znamení škorpióna totiž neznášajú prehry, a ak ich podvediete, oplatia vám to niekoľkonásobne. Sú vášniví  a živelní vo všetkom, čo robia.

pexels.com

Blíženci

Blíženci majú vo hviezdach vpísaných množstvo kontraindikácií, sú žiarliví, vášniví, citliví aj agresívni. A to tak v živote, ako aj v spálni. Nudí ich bežná rutina a milujú zmenu. Žiaľ aj pre toto sú blíženci považovaní za nevhodných partnerov, no na ich obhajobu treba povedať, že to platí len v prípade nenaplnených vzťahov. Akonáhle nájde blíženec spriaznenú dušu, odovzdá sa jej na život a na smrť a prežije s ňou nevídané veci. Ich priťahujúca energia ľudí spaľuje a mnohí sú pri prvom kontakte s týmto znamení tak trochu nesvoji. Pozor však na nich, pretože často hľadajú uspokojenie, a to aj sexuálne len pre svoje vlastné potreby.

pexels.com

Všetky tri znamenia majú spoločnú: impulzívnosť, vášnivosť, atraktivitu pre opačné pohlavie. Nejde o atraktivitu fyzickú, ale vnútornú, ktorá je mimoriadne nebezpečná, lebo či už chcete alebo nechcete, často jej podľahnete bez toho, aby ste si to vôbec uvedomili. V živote je však dôležité používať svoj šarm a aj sexualitu s rozumom a vždy sa nájdu obe strany mince. Preto si dávajte pozor na ľudí, ktorí vás vábia živočíšne a na takých, ktorí vás priťahujú duševne sa pozerajte s otvorenými očami a srdcom.

Pozri aj: Aká je vaša najväčšia ženská zbraň podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili? Toto znamenie priťahuje mužov ako magnet!

Monika

Najnovšie články