Aké sú naozaj ženy podľa znamení zverokruhu? Ktoré znamenia sú najlepšie manželky a matky, a ktoré pre mužov znamenajú potenciálne nebezpečenstvo?

Monizz

Ženy sú pre mužov od nepamäti múzami. Bohužiaľ, niektoré aj nočnými morami. Väčšinou sa na nočnú moru zmenia po opakovaných partnerských nezhodách, prípadne po skrachovanom vzťahu. Hovorí sa, že za všetkým hľadaj ženu. V tom prípade platí, že niektoré veci sa ale ovplyvniť nedajú. A tak sú niektoré partnerky problémové a v podstate za to ani nemôžu. Tipnete si, na ktorej priečke bude to vaše znamenie?

Článok pokračuje pod videom ↓
zenywoman-and-man
youqueen.com

Najlepšia manželka, partnerka, matka, spoločníčka. Jedno je ale isté, bude to žena. To, či sme v partnerstve znesiteľné, alebo by sa nás naši muži najradšej zbavili, ovplyvňuje veľa faktorov. Jedným z nich je aj to, v akom znamení sme sa narodili. Tento rebríček odhalí, ktorá žena je podľa zverokruhu tá najlepšia partnerka a, naopak, pri ktorej treba byť ostražitý.

#12 Škorpión

Ženy v znamení škorpióna sú spravidla pre mužov tie najpríťažlivejšie, pretože okrem toho, že sú prirodzene inteligentné, sú zväčša aj krásne a podmanivé bytosti. Muž, ktorý padne do osídel takejto ženy, je však predurčený k večnému otroctvu. Škorpiónky si svojho muža omotajú okolo prsta a donútia ho trpieť všetky jej vrtochy. Nebude existovať slovíčko „nie“, neurobím, nedonesiem či nechaj ma na pokoji. Podľa znamení zverokruhu sú škorpiónky tie najhoršie ženy a partnerky na svete.


#11 Ryby

Ženy narodené v znamení rýb sú spravidla veľmi atraktívne, ale aj náladové. Ak bude mať ryba náladu dobrú, môžete rátať s príjemne stráveným večerom. Ak ju bude mať zlú, radšej sa k nej nepribližujte. Ryby sú často prirovnávané k mačkám alebo líškam. Robia len to, čo im vyhovuje a donútia svoje okolie robiť to isté. Napriek tomu, ak sa muž zamiluje do ženy v znamení rýb, má dopredu prehratý boj. Väčšinou si ich tieto ženy celkom omotajú okolo prsta a svojou povahou ich donútia byť na nich závislými.


#10 Lev

Levice sú tie najdravšie ženy a najväčšie bojovníčky. Máloktorý muž si levicu získa pri prvom stretnutí. Lákajú mužov svojou nedostupnosťou a povýšenosťou. Muži im ležia pri nohách a najradšej by im nosili najkrajšie dary sveta, lenže aj toho sa boja, pretože levica sa nenechá kúpiť. Dravec, ktorého k sebe pustí, bude mať o korenistý život postarané. Hovorí sa však, že ak žene v znamení leva skrachuje manželstvo, ostane z jej živočíšnej dravosti už len biedna kópia.


#9 Strelec

Ženy narodené v znamení strelca sú absolútne diabolské. Strelci sú vo všeobecnosti mimoriadne aktívni ľudia a čo si zmyslia, to aj dosiahnu. To platí aj u žien a v ich partnerskom živote. Ak si muž vezme za ženu strelkyňu, potom sa bude musieť zmieriť s tým, že bude tak, ako povie ona. Strelci nepoznajú kompromisy a tak sa nikomu, a najmä ich polovičkám, neoplatí protirečiť. Mohli by ste to trpko oľutovať.


#8 Blíženci

Ženy v znamení blížencov sú tie najnebezpečnejšie, pretože blíženci vidia do duše druhých ľudí a dokážu ich dokonale prekuknúť. Za krátky čas spoznajú všetky vaše tajné zákutia a nebude im o vás skryté nič, čo by sami nechceli. Ženy v znamení blížencov presne vedia, aký je ich manžel v skutočnosti a dokážu rozpoznať aj najcitlivejšie záležitosti. Blíženkyniam nikdy neklamte a nič nezatajujte. Okamžite budú vedieť, že niečo nie je v poriadku a budú to z vás ťahať dovtedy, dokým nepotlačíte aj posledný vzlyk. Jastrabí pohľad týchto rozdvojených bytostí má silu ohňa, rýchlosť vetra a priezračnosť vody.


#7 Baran

O ženách v znamení barana sa hovorí ako o zaujímavých bytostiach, pretože oplývajú takým sebavedomím, o akom ostatné znamenia môžu len snívať. Napriek tomu im chýba veľká dávka sebakritiky a preto sú pre mužov tak nebezpečné, ako aj ľahko manipulovateľné. Prevychovať muža nedokáže takáto žena tak rýchlo ako predošlé znamenia, no skôr či neskôr sa jej to aspoň sčasti podarí. Muži by si mali pri týchto ženách začať preventívne dávať pozor, aby ich manželky nedostali do trápnych situácií.


#6 Váhy

Váhy sú spravidla perfektné manželky, pretože sú veľmi rodinne založené. Nesnažia sa mužov opantať a ani ich nenútia tancovať tak, ako budú ony pískať. Naopak, na svoju stranu ich dostávajú svojimi zručnosťami, ktorým odolá len máloktorý chlap – kuchyňou a spálňou. Mnohí muži, ktorí majú za manželky váhy, si pochvaľujú, že takéto ženy sú ako sen. Ale len dovtedy, kým im nezabrnkáte na nervy. Potom sa pripravte na nekonečný prílev hnevu, ktorý keď zvládnete, nastane opäť obdobie jari.


#5 Panna

Perfektná spoločníčka, priateľka, matka, sestra, kolegyňa. S touto ženou sa dá o všetkom porozprávať a poradí vám aj v tom, o čom netušíte, že by niekto niekedy mohol niečo vedieť. Panny sú presvedčené o svojej pravde a aj svojho partnera budú o nej presviedčať toľko, až napokon uverí aj tomu, že vyzerá ako svalnatý Arnold. Muži žijúci s pannami sa pozerajú len jedným smerom. Presne tým, ktorým aj ich manželka. Neopovážia sa jej protirečiť, ale nie preto, že by sa báli. Jednoducho sú presvedčení o tom, že ich polovička to myslí dobre a preto je to tak správne. Manželia panien sa cítia byť vodcami. Ich manželky im dávajú neuveriteľné sebavedomie. V skutočnosti však panny za svojich partnerov preberajú všetky úlohy a muži o tom ani nevedia.


#4 Býk

Ženy v znamení býka sú bojovné bytosti. Avšak v takom zmysle, že samé pred sebou neustúpia, pokiaľ nedosiahnu svoj cieľ. Nebudú to prezentovať navonok, pretože sú dostatočne múdre na to, aby dopustili, že ich niekto prekukne. Zo svojho partnera urobia úspešného muža. Ten si síce časom uvedomí, že z jeho života sa akosi vytratila radosť, no nikdy nepríde na to, prečo. V krátkosti – ženy v znamení býka sú vyhovujúce partnerky preto, že vedia úradovať na mnohých frontoch tak, aby to nikto neprekukol. Preto majú spravidla vydarené vzťahy a ich muži ich napriek všetkému ostatnému nadovšetko milujú.


#3 Kozorožec

Ženy v znamení kozorožca si pre seba vyberajú len to najlepšie. Vďaka uvedomeniu si vlastnej hodnoty sú presvedčené, že si zaslúžia len absolútny diamant. Samozrejme, skôr či neskôr spoznajú, či ich muž iba pôsobí ako diamant, alebo ním aj naozaj je, ale nič to nemení na tom, že zo svojej situácie vyťažia to najlepšie a aj svoje myslenie preorientujú tak, aby boli spokojné. Manželia žien v znamení kozorožca sú šťastní, pretože aj ich manželky sú šťastné. A zároveň im nechýba ženská éterickosť, preto ich muži do smrti považujú za nádherné bytosti, ktoré patria výhradne im.


#2 Vodnár

Vzdušné a nežné ženy hľadajte medzi vodnárkami. V mladosti sú snom každého pochabého mladíka, no nikdy ho neomrzia, pretože celý život ich budú musieť dobývať a presviedčať, že oni za to stoja. Tieto ženy žiadneho muža nepretvárajú. Ich život je len radosť a zábava a oni sa donekonečna tešia z dvorenia svojich manželov. Takáto radosť je však dvojnásobná. Muž sa pri vodnárkach cítia večne ako mužmi a ženy zasa ako dobývanými princeznami. Takmer bezproblémové vzťahy!


#1 Rak

Račice vyhrali prvé miesto v boji o najlepšiu partnerku podľa zverokruhu. Je to preto, že sú múdre, krásne, sú aj gazdiné aj milenky. Zbožňujú manželových príbuzných, nikdy nerepcú a preto sa aspoň zo začiatku stávajú snom každého muža. Po čase je však realita iná, no keďže račice sú od prírody submisívne, manželia si s nimi vždy bez väčších problémov poradia.


My sme sa vo vlastných znameniach celkom našli a musíme priznať, že ako s manželkami a partnerkami je s nami niekedy vyjsť veľmi náročné. Každú srandu však treba brať s nadhľadom a dávkou sebairónie. Ako ste na tom vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: 9 pravidiel, ktoré dodržiavala princezná Diana a mali by ich poznať aj dnešné ženy

 (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články