Horoskop na november – Panna

Banana

Láska a vzťahy

November pre vás bude jednou veľkou skúškou, ale i obrovským ponaučením. V rámci budovania dobrých vzťahov budete musieť od základov prehodnotiť svoj prístup a naučiť sa byť viac zhovievavou a tolerantnou osobou, ktorá je ochotná upustiť zo svojich nárokov. Takéto kompromisy budú cestou ku šťastiu a s partnerom posuniete váš vzťah na novú úroveň. Zlepšíte tiež vzťahy s rodinou a priateľmi, čo vám dodá energiu. Ak stále čakáte na partnera, nesnažte sa ho hľadať za každú cenu. Láska si vás nájde aj bez vašej iniciatívy.

Peniaze a práca

Snažte sa rozumne hospodáriť a pravdepodobne si budete musieť odoprieť aj potešenie, na ktoré ste zvyknutá. V novembri si trošku utiahnete opasok, no toto šetrenie prinesie aj svoje ovocie. V práci sa vám bude nesmierne dariť a váš nadriadený vás pochváli aj pred ostatnými kolegami. Ak budete mať možnosť absolvovať služobnú cestu, na ktorú sa vám príliš nechce, rozhodne by ste nemali váhať. Získate množstvo cenných skúseností a stretnete veľmi zaujímavé osoby, ktoré ovplyvnia váš ďalší pracovný život. Nenechajte si túto šancu vyfúknuť pohotovejším kolegom.

Zdravie

V novembri sa môžete spokojne usmievať a tešiť sa pevnému zdraviu. Menšie nachladenie si možno prinesiete ešte z predchádzajúceho mesiaca, nepôjde však o nič vážne a o pár dní budete fit. Ak už dlhšie uvažujete o zapojení sa do nového športu, nemali by ste váhať. Objavíte v sebe talent, ktorý bol roky skrytý a nadšenie z neho plynúce vám dodá množstvo energie. Vďaka vášmu elánu a chuti do života (aj keď nevedome) pozitívne ovplyvníte svoje okolie.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať