Štyri obdobia úplne zmenili môj život. Staroveké čínske učenie vyslovuje jednu svätú pravdu!

Monizz

Číňanov osudy a budúcnosť vždy priťahovali akosi silnejšie, než ostatné kultúry a tak sa týmito životnými atribútmi zaoberalo mnohokrát častejšie aj čínske učenie. Množstvo symbolov, významov a zmyslov, ktoré nachádzame v čínskej kultúre sa pretavilo do myšlienky, že osud človeka určuje vesmír a hviezdy a to práve dňom jeho narodenia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Štyri ročné obdobia

S pomocou schémy Štyroch ročných období ľahko zistíte, na ktorej časti cisárovho tela ste sa narodili. Ide o symbolickú časť tela, pri ktorej Číňania veria, že je symbolom makrokozmu a osud konkrétneho človeka priamo závisí od tohto miesta.

Ak ste sa narodili na čele cisára

Ak ste sa narodili na čele cisára a ste muž, ste vynikajúci pri plánovač, ak ste žena, získate slušného a dobrého muža. Radi by ste dostali uznanie od vášho okolia a veríte, že raz budete bohatí. V spoločnosti dosiahnete vysokú pozíciu a ľudia si vás budú vážiť.

Ak ste sa narodili na ramene cisára

V prvej fáze života, teda v mladosti ste zakúsili mnoho horkosti. To všetko sa vám však vrátilo, alebo vráti v ďalších rokoch, kedy sa horké zmení na sladké a vy okúsite, čo je to žiť krásny život. Nebudete vedieť, čo je to nedostatok, v strednom veku dosiahnete primerané bohatstvo a už nikdy si nebudete musieť robiť starosti. Vaša rodina bude početná a bude vám robiť radosť.

pixabay.com

Ak ste sa narodili na nohe cisára

V strednom veku sa na vás usmeje šťastie a spokojnosť. Váš dom bude plný, nebudete trpieť núdzu, i keď možno nebudete žiť v zlate. Ak si dokážete peniaze odložiť, budete mať dosť na to, aby ste rozbehli vlastný malý podnik, no peniaze môžete investovať aj inak, napríklad do zážitkov. Nezabúdajte naďalej pomáhať aj biednym.

Ak ste sa narodili na cisárovom hrudníku

Nájdete úctu, prosperitu a šťastie, po ktorom ste odmalička túžili. Skúškou však pre vás bude, že toto všetko nájdete až v starobe. V úctyhodnom veku nadobudnete majetok a starobu strávite v teple, pohodlí a obklopení blízkymi a rodinou.

pixabay.com

Ak ste sa narodili na bruchu cisára

Boli ste závistlivý človek, no to všetko je preč. V prospech rodiny budete musieť veľa pretrpieť, no vaša námaha bude odmenená. Vaši rodičia, hoci už možno nie sú na tomto svete, sú na vás hrdí. Hrdá na vás bude aj vaša žijúca rodina, vaše deti a vnúčatá vás milujú. Ste horlivý človek a čo máte ste si zaslúžili sám.

Ak ste sa narodili na cisárovom kolene

Od mladosti veľa pracujete a zarábate peniaze a neraz sa pýtate načo to všetko, keď sa vám stále nedarí. Vedzte, že viera prenáša hory a vaše želanie raz nájdu svoj cieľ. V strednom veku budete ešte stále veľa pracovať a veľa si odtŕhať, no v starobe nadobudnete stratenú rovnováhu, pokoj a dokonca aj finančné zázemie.

pixabay.com

Ak ste sa narodili na hlave cisára

Môže sa stať, že budete mať viacero manželov, alebo manželiek. Možno viete, že opustiť rodičovský dom bolo to najlepšie, čo ste mohli urobiť. Nezanevrite na svoju rodinu, nech bola akákoľvek. K životu potrebujete najmä kontakt s prírodou, tak si ho pestujte. Starobu strávite v pohodlí ale iba vtedy, ak sa počas produktívneho života naučíte odpúšťať.

Páči sa vám toto starodávne šťastie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: TEST: Ktorá osoba je najhlúpejšia? Nech sa rozhodnete akokoľvek, vaša voľba o vás niečo prezradí

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články