Horoskop na marec – Panna

Banana

Láska a vzťahy

V marci budete miláčikom pre svojho partnera, ale aj pre svoje okolie. Cítite sa veľmi dobre a vaša vnútorná harmónia vyžaruje aj do okolia. Všetko, čo si zaumienite, bude mať šťastný koniec najmä vďaka podpore blízkych ľudí. Koncom mesiaca si vytiahnu šťastnú kartu nezadané dámy v tomto znamení, pretože im cestu skríži veľmi atraktívny muž. Aj keď budete spočiatku pochybovať o pozitívnom vývoji udalostí a známosť budete brať skôr ako flirt, osoba vás prekvapí svojou úprimnosťou a charizmou a vy nebudete vedieť odolať.

Peniaze a práca

Neexistuje nič, čoho by ste sa museli tento mesiac obávať. Váš príjem bude dostačujúci a úspory vám narastú. Navyše je ten správny čas, pokiaľ už dlhšie premýšľate nad zmenou zamestnania. Vyskytnú sa viaceré férové ponuky, ktorým by ste len ťažko mohli ďalej odolávať. Využite svoj potenciál naplno a robte konečne niečo, čo vás baví a v čom ste sakramentsky dobrá. Práve vaše ďalšie kroky v tomto mesiaci budú rozhodujúce pre chod dlhšieho obdobia, ktoré výrazne ovplyvnia. Konajte preto vždy rozvážne.

Zdravie

Nenaleťte na „overené“ tipy zákazníkov na internete, pretože by ste sa mohli veľmi rýchlo nalákať na kúpu predražených a neúčinných prípravkov. Klamlivá reklama by vás mohla pripraviť o väčšiu sumu peňazí a účinok v danom lieku by ste len márne hľadali. Ak si chcete pomôcť poraďte sa s odborníkom a jeho rady doplňte o zaručené domáce recepty s vyžitím prírodných produktov. Už vo veľmi krátkom čase dôjde k zlepšeniu vášho stavu a vy budete rada, že ste zbytočne minuli viac, ako bolo treba.

zdroj: Jana

0
Komentovať