Test podľa znamení zverokruhu: ktorý druh ovocia prislúcha k tomu vášmu a čo o vás vypovedá?

Monizz

Tento článok je venovaný všetkým milovníkom symbolov. Prezradí vám, ktoré ovocie prislúcha k vášmu znameniu zverokruhu a čo o vás môže vypovedať. Test vychádza z jednoduchého kľúča. Všetky prirovnania sú založené nielen na chuti ovocia, ale aj na ich význame a vlastnostiach.

1
sovkusom.ru

Baran

Šťavnaté a sladké broskyne sú presne to ovocie, ktoré sa hodí k Baranom. Leto, slnko, plná chuť. Symbolizujú mladosť a splývajú s charakteristikou znamenia. Šupka broskyne je pokrytá neviditeľnými chĺpkami, ktoré váš jazyk nielen pošteklia, ale niekedy aj popichajú. Presne takí sú aj ľudia narodení v znamení barana! Milí a priateľskí, no na druhej strane aj ostrí a provokatívni.

2
sovkusom.ru

Býk

K býkom sa najviac hodí jablko. Pripisujú sa im vlastnosti ako plodnosť a múdrosť. Rovnako tak jablká sú považované za ovocie mudrcov, jablone rodia veľa plodov a je ich množstvo odrôd. Pokojné a vyrovnané sú povahy býkov, no paralelné vlastnosti sa pripisujú aj jablkám, ktoré sú ovocím chutným, no nie až takým výrazným.

3
sovkusom.ru

Blíženci

Blíženci sa spájajú s čerešňami. Tieto bobule zväčša visia v pároch na dvoch stonkách spájajúcich sa v jednom bode. Zrelé čerešne majú veľmi nejednoznačnú chuť. Vždy sú príjemne kyslé, no zároveň sladké. Presne také, ako sú aj povahy blížencov. Univerzálnosť chuti a charakteru zodpovedá vlastnostiam blížencov – často sa ponáhľajú z jedného extrému do druhého.

4
sovkusom.ru

Rak

Len málo ľudí nemá rado rakov, rovnako ako málokto nemá rád citrusy. Títo ľudia majú priateľskú a veselú povahu, navonok pôsobia placho a tajomne, presne ako citrusy. Keď ich však rozlúpnete a spoznáte, čo sa v nich skrýva, zistíte, že ide o mimoriadne sladké a šťavnaté ovocie. Podobne ako ľudia v znamení raka, ani o citrusoch neviete, nakoľko kyslé sú zvnútra, kým ich neochutnáte.

5
sovkusom.ru

Lev

Čo môže osloviť temperamentného leva? Niečo, čo je odlišné od ostatného ovocia, no vo vnútri predsa podobné. Poznáte durian? Ak nie, mali by ste ho niekedy ochutnať. Toto zvláštne a zdanlivo nedobytné ovocie sa perfektne dopĺňa s charakterovými vlastnosťami leva. Je tou najlepšou ovocnou lahôdkou a hovorí sa mu aj ovocie kráľov.

6
sovkusom.ru

Panna

Snaha o perfekcionizmus, ktorú najčastejšie badať u panien, môže byť pokojne spájaná so symbolom úspechu a moci. K tomuto znameniu sa preto najlepšie hodí hrozno. Jeho bobuľky sú usporiadané ako myšlienky, ciele a život panien. Pripomínajú vycibrený vkus a snahu pôsobiť čo najlepšie.

7
sovkusom.ru

Váhy

Melón by sme v prvom v prvom rade ani nemali pripisovať ovociu, napriek tomu ho veľa ľudí priraďuje práve k nemu. Podobnú bilanciu majú aj váhy. Nie sú tým, čím sa zdajú byť na prvý pohľad. Všetko si zvážia, dobre prepočítajú a triedia svoje myšlienky. I napriek tomu sú niekedy neisté. Pri výbere melóna je to podobné. Najprv si ho zvážite, skontrolujete a premyslíte si, či sa ho oplatí vziať alebo nie. Zvuk, váha, hustota.

8
sovkusom.ru

Škorpión

Škorpióny poznajú svoju hodnotu a majú dostatočný temperament na to, aby o nich bolo počuť. Mnoho ľudí ich označuje za ľudí s nepríjemným charakterom, v skutočnosti ho však majú skôr špecifický. Presne ako citrón. Kyslý citrón je tým najlepším dochucovadlom pre labužníkov a gurmánov. Jeho chuť je šialená, rovnako ako škorpióny. Dokáže vás priviesť do čarovného sveta fantázie.

9
sovkusom.ru

Strelec

Strelci majú túlavé topánky, radi spoznávajú nové veci a presne papája stelesňuje ducha dobrodruha. A toho strelci naozaj majú. Inak sa nazýva papája aj peruánsky melón a je veľmi výživná. Jej tajomstvom je, že je vynikajúca v kuchyni a zároveň výborné chutí aj surová. Preto sa spája so strelcom, ktorého typickou črtou je, že sa dokáže integrovať do každej spoločnosti.

10
sovkusom.ru

Kozorožec

Delikátne mäkké marhule nie sú nič pre kozorožcov. Skôr sa im podobajú marhule zdanlivo zrelé, no vnútri ešte kyselkavé. Kozorožci sú veľmi nepredvídateľné povahy a majú schopnosť ľudí prekvapovať. Milujú miesta zaliate slnkom, preto sú podobné marhuliam. Dokážu ľuďom vštepiť svetlo, ale aj sladkosť.

11
sovkusom.ru

Vodnár

Za kráľovné ovocia sú považované jahody a tie dokonale ladia s povahou vodnára. Sú voňavé, žiarivé a chuť po nich nemôžete zastaviť. Jahody symbolizujú lásku a zvodnosť. Tá vodnárom nechýba ani v mužskom, ani v ženskom rode.

12
sovkusom.ru

Ryby

Hruška nikdy nesklame ľudí v znamení rýb. Ideálny aerodynamický tvar tohto ovocia pripomína zraniteľnosť rýb. Zasnené ryby si zaslúžia ovocie zo stromu, z ktorého jedávali grécke mytologické bohyne. Dokážu sa utápať vo svojich snoch a sladkosť hrušky ich dovedie presne tam, kde si žiadajú byť.

13
sovkusom.ru

zdroj: babskeveci.sk sovkusom.ru

0
Komentovať