Čo vás čaká na jeseň na základe vášho znamenia zverokruhu? Barani sa môžu tešiť na úspech, Blížencov čaká láska

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Hoci september ešte len začal, prináša so sebou nielen nové ročné obdobie, ale tiež príležitosti pre jednotlivé znamenia zverokruhu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informujú portál YourTango a magazín Table, jesenná rovnodennosť so svojou rovnováhou medzi svetlom a tmou signalizuje čas zodpovednej angažovanosti. Planéty naznačujú stabilný, premyslený a stále vpred smerujúci impulz, ktorý vás bude nútiť robiť dôležité rozhodnutia.

Foto: pixabay.com

Baran

Nikto nevie lepšie ako vy, čím ste prešli, aby ste sa dostali tam, kde ste teraz. Dokázali ste to, Barani, a teraz je váš čas oddýchnuť si. Zbavili ste sa pút, ktoré vás držali v minulosti, a teraz ste pripravení urobiť túto jeseň obdobím, v ktorom vyrazíte na skúšobnú jazdu so svojím „novým ja“. Žiadna bolesť, či neúspech. Pred sebou máte len žiarivé svetlo reflektorov a radosť.

Vaše sebavedomie a dôvera budú doplnené na maximum a vy sa konečne budete môcť zastaviť. Celý rok ste poctivo pracovali a teraz príde čas, kedy budete zbierať plody svojej tvrdej práce a úsilia.

Býk

Všetko, čo vás tento rok brzdilo, je už minulosťou, pretože už viete, kde bola chyba a ako sa pohnúť vpred. Prichádzajú veľké zmeny a vy ich prijímate celým srdcom, namiesto toho, aby ste sa pred nimi krčili. Inšpirujete svoje okolie, a hoci ste ešte len v počiatočnej fáze tejto novej žiarivej premeny, v budúcnosti vidíte pre seba len úspech, ktorý sa prakticky zaručuje sám.

Zvážte zmiernenie neprimerane vysokých očakávaní voči sebe a ostatným. Uvedomte si, aké očakávania vám boli vnucované v porovnaní s tým, čo vám prirodzene vyhovuje. Toto je to obdobie, kedy sa naučíte nastavovať hranice.

Foto: pixabay.com

Blíženci

Toto môže byť obdobie, kedy sa zamilujete, Blíženci. Ak už s niekým ste, môžete očakávať, že už september posunie váš milostný život na novú úroveň. Prvýkrát pocítite, že máte vážny vzťah s osobou, s ktorou ste. Je to vaša spriaznená duša, láska vášho života. Nemáte v úmysle nechať ju odísť, a tak sa k nej musíte správať správne. Táto láska vás navyše núti meniť sa v lepšieho človeka.

Váš profesionálny život momentálne nie je príliš naplnený a vaše city budú mať navrch nad vašou kariérou. Táto jeseň vám pripomína, že žiadna práca a drina v zamestnaní nebude mať takú božskú odmenu, akú vám môže priniesť trochu vášne a romantiky. V ideálnom prípade zvážte, či je potrebné tieto dve veci od seba oddeľovať.

Rak

Aj keď si vážite dôveru viac ako čokoľvek iné, uvedomujete si tiež, že dôvera si vyžaduje čas. Nestane sa to len kliknutím. Vo vašom živote je niekto a počas jesene vás tento človek prinúti premýšľať, či si zaslúži vašu dôveru. Bude to vyžadovať čas a trpezlivosť, ale zdá sa, že to stojí za námahu a čakanie. Buďte s ním trpezliví a snažte sa nehľadať negatíva. Chystá sa niečo veľké.

Zároveň vás toto obdobie donúti premýšľať nad vašou domácnosťou a poskytne vám kreatívne riešenia ako ju vylepšiť. Napríklad, darujte oblečenie a knihy na charitu. Počas tejto doby si dajte predsavzatie, že ak prinesiete niečo nové do vášho domu, niečo staré zas musí odísť.

Foto: pixabay.com

Lev

Toto môže byť obdobie, kedy zmeníte svoj život, pretože toľko zlozvykov, ktorým ste sa predtým oddávali, čoskoro prestane mať nad vami moc. Viete, kde ste urobili chybu, a nenecháte si zo svojho zlého správania ani omrvinku. Táto jeseň sa vám totálne venuje a pomáha vám zlepšovať sa. Zmeníte sa k lepšiemu a budete sa milovať a oceňovať za to, že ste dosť odvážni postaviť sa pred zrkadlo a priznať si pravdu.

Táto jeseň vám zároveň navrhuje reštart. Ak je to možné, vypnite všetky technológie. Nenechajte sa ovplyvniť tým, čo vidíte na internete a namiesto toho si hľadajte odpovede svojím štýlom a tempom.

Panna

Hoci by ste sa pri predstave nového vzťahu mohli brániť, toto obdobie vám prinesie novú lásku. Nebudete vedieť bojovať s takým silným pocitom a pripraviť sa naň môžete už v septembri. Vďaka tomuto vzťahu si navyše uvedomíte, ako dobre sa v živote vlastne máte. Vďačnosť hrá vo vašom jesennom živote obrovskú úlohu.

Túto jeseň sa zároveň budete pohybovať tam a späť. Nové návyky si vyžadujú čas, a keď chcete robiť niečo pre seba, musíte jednoducho vytrvať. Nepotrebujete nový zoznam povinností, ale potrebujete sa naučiť, ako poctivo plniť tie, ktoré ste si už stanovili.

Foto: pixabay.com

Váhy

Začiatkom jesene budete hľadať rovnováhu medzi túžbou byť prítomní pre ostatných a vyhradzovaním si času pre seba. Niekto, koho poznáte a je vám blízky, bude potrebovať vašu pozornosť a cenné rady. A hoci ho budete chcieť potešiť, musíte sa naučiť ľuďom hovoriť pravdu, aj keď im môže spôsobiť bolesť.

Počas tohto obdobia budete mať pocit, že ste finančne a romanticky stabilní. Nečaká vás žiadna dráma a vy si budete môcť vydýchnuť. Práve táto jeseň vám ukáže, kto v skutočnosti ste a čo máte urobiť so svojím životom.

Škorpión

Najnovšie články