Začína rok ZAJACA: Rok 2023 bude šťastným pre tieto znamenia zverokruhu

Hyriaková Kristína

Foto: archív femm

Už 22. januára 2023 sa začína čínsky nový rok, ktorý sa bude niesť v znamení vodného Zajaca. Končiť sa bude 9. februára 2024, kedy prejdeme do roku Draka. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Chinese Travel, rok Zajaca by mal priniesť mier a úspech všetkým znameniam. Podľa horoskopu by to mal byť rok, ktorý bude mimoriadne šťastný a úspešný, a to hlavne v láske a kariére. Taktiež by sa mali všetci tešiť dobrému zdraviu. Niektoré znamenia sú však podľa čínskej astrológie predurčené na mimoriadne šťastný rok. Patríte medzi ne aj vy?

Foto: archív femm

Had

Had je vo všeobecnosti veľmi šťastné znamenie zverokruhu. Je záhadný, rád pracuje sám a väčšinu času je ticho. Ľudia narodení v tomto znamení sú výborní a schopní. Sú rozhodnutí, že dosiahnu svoje ciele, nech sa deje čokoľvek. V roku 2023 sa im bude mimoriadne dariť aj vďaka tomu, že budú mať pri sebe ľudí, ktorí im pomôžu.

Byvol

Byvol je symbolom usilovnosti a v tomto roku budú mať šťastie na mimoriadne bohatstvo. Bude sa im dariť v práci a budú mať sladký život. Všetko budú robiť srdcom a odolajú všetkým ťažkostiam, ktoré ich môžu stretnúť. Zostanú pokojní a motivovaní. Neustále napredujú a tak tomu bude aj teraz.

Foto: pixabay

Pes

Ľudia narodení v tomto znamení budú mať úspech vo všetkých oblastiach. Sú vynikajúci priatelia a sú obľúbení v kolektíve, čo im dáva predpoklad na úspech. Vo svojej budúcnosti majú napísaný postup v kariére, ktorej budú venovať veľa energie. Naskytnú sa im nové príležitosti, do ktorých sa hneď vrhnú.

Prasa

Prasa samotné je symbolom bohatstva a šťastia, pričom tento rok sa im to ešte viac znásobí. Všetko im pôjde ľahko bez ohľadu na to, čo urobia. Ľahko si nájdu nových priateľov a budú mať veľkú podporu rodiny a priateľov, preto sa im bude všetko robiť ľahko.

Potkan

V roku 2023 sú ľudia narodení v znamení Potkana predurčení na šťastie. Budú mať plný a bohatý život, pričom dosiahnu úspech vo svojej kariére bez toho, aby sa nejako obzvlášť snažili. Pokiaľ budú mať pocit, že sa im do cesty stavajú ťažkosti, pomôžu im priatelia či rodina.

Najnovšie články