Horoskop na máj – Strelec

Banana

Láska a vzťahy

Ženy narodené v znamení strelca tento mesiac skutočne zostrelia atraktívny úlovok. Problém je v tom, že nejde len o dámy, ktoré sú nezadané a s týmto mužom si preto môžu začať sľubný vzťah. Preto by si zadané dámy mali dávať veľký pozor, pretože od nevinného flirtu nie je ďaleko k iskreniu alebo prekročeniu hranice. Aj keď vás daný muž veľmi priťahuje, stojte nohami pevne na zemi a zvážte, či za to stojí rozbitie vzťahu. Myslite dva kroky dopredu, aby ste následne neľutovali svoje činy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Je veľmi pravdepodobné, že koncom mesiaca sa vám akosi rozkotúľajú peniažky, preto by ste mali vynaložiť viac úsilia na začiatku mesiaca, aby ste si čo-to odložili. Výmena spotrebičov alebo iné vyššie výdaje vás potom tak nezasiahnu a nebudete musieť prežívať stres. V práci sa vám bude dariť, a práve vy budete tou osobou, ktorá dostane od nadriadeného pochvalu. V zamestnaní preto nepoľavujte a ku všetkým zadaniam sa stavajte zodpovedne.

Zdravie

Blízka osoba vám veľmi dobre poradí, ako by ste mali riešiť svoj zdravotný problém. Svojimi odbornými znalosťami vnesie do vášho tápania v tme svetlo a vy sa na problém budete vedieť pozrieť z inej strany. To vám pomôže popasovať sa s nepríjemnosťami raz a navždy. V rámci prevencie by ste mali jesť viac vitamínov a doplňte si aj zásoby horčíka a vlákniny.

zdroj: Jana