Keď sme sa narodili, do vienka sme dostali dar. Pozrite sa, čo predpovedali hviezdy práve vám podľa znamenia zverokruhu

Monizz

Znamenia zverokruhu tu nie sú len tak pre parádu. Podľa hviezd máme všetci svoj osud a naša cesta sa často odvíja práve od toho, v akom znamení sme sa narodili. Existuje legenda, že jedného dňa za úsvitu zhromaždil Vesmír 12 detí a každému do ucha zašepkal, ako má dosiahnuť svoj cieľ. Každé z vašich detí má svoj dar. Aj vy ste kedysi boli dieťaťom. Pozrite sa, čo je tajomstvo vášho života podľa znamení, ktoré vám predpovedali Hviezdy a Vesmír. Pamätajte, že každé dieťa dostane do vienka radosť, ale aj starosť. 

Článok pokračuje pod videom ↓
1
takprosto.cc

Baran

Baran má potenciál byť hlavou, vodcom. Je dobrý a silný priateľ a vo svojom srdci ukrýva oheň. Keď vyrastie v dospelého, bude schopný realizovať svoje sny a bude inšpiráciou pre ostatných. Mnohí mu budú jeho húževnatosť závidieť. Vytrvalosť aj tvrdosť ho môžu doviesť ďaleko, no do cesty mu môžu priviesť aj mnoho nepriateľov a nepriaznivcov. Napriek tomu baran nikdy nezabudne byť najmä šťastným človekom, ktorý si plní svoje sny

2
takprosto.cc

Býk

Býk dostal pri narodení od hviezd špeciálny dar. Je ním schopnosť množiť svoje bohatstvo, ak má v srdci dostatočnú motiváciu a pri sebe človeka, pre ktorého to robí. Chybou býkov je ich nestálosť v láske, majú horúce srdce, ktoré sa však často zapáli pre novú lásku. To im v živote prináša mnoho problémov. Láska je pre nich stimulom, ako dosiahnuť svoje ciele, no pravá láska je len jedna. Na to by sa nemalo zabúdať.

3
takprosto.cc

Blíženci

Blíženci pomáhajú ľuďom pochopiť ich samých. Do vienka dostali dar úcty, ktorú voči druhým prejavujú osobitým spôsobom – učia ich poznávať svoje srdce a hľadať to, čo im v živote robí radosť. Problém je ten, že to, čo rozdávajú blíženci druhým, nevedia dať sami sebe. Preto často tápajú a v živote hľadajú svoje miesto. Im však nepomôže nikto, naopak, ich povaha mnohých odpudzuje pre ich nestálosť. Vnútorný svet blížencov sa nestretáva s ich vonkajším svetom. Preto bývajú často veľmi nešťastní a svoj pokoj nájdu často až v neskoršom veku.

4
takprosto.cc

Rak

Mimoriadnu senzibilitu nadelili hviezdy rakom. Sú to citlivé a múdre bytosti, no často sa z nich stávajú pustovníci, samotári. Svoje znalosti si nechávajú pre seba a neodovzdávajú ich svetu. Pozitíva, ktoré dostali pri narodení, často nevedia predať vonkajšiemu svetu. Sú veľmi skromní a plachí a ich okolie má tendenciu ich stále ochraňovať. Rak nikdy nebol ani nebude svetobežníkom. Napriek tomu je šťastný vo svojom tichom a pokojnom svete.

5
takprosto.cc

Lev

Vodcovia ľudí a inšpirátori. Levy mali vždy schopnosť silných bojovníkov, vedeli sa správať v náročných chvíľach a ťažkých časoch. Sú hrdí a to je ich slabá stránka. Práve hrdosť ich neraz potápa v očiach ostatných ľudí, pretože ich považujú za namyslených a tak napriek svojej veľkosti často nedosahujú prosperitu, akú by si predstavovali. Ich srdcia sú mimoriadne múdre a citlivé.

6
takprosto.cc

Panna

Panny dostali do vienka lásku k sebe samým. Väčšina z nich v živote hľadí len na vlastné záujmy, dávajú si pozor na detaily a šíria okolo seba znalosti. Ich cieľom je prospech, no v zápale sebalásky zabúdajú na svoje okolie. Ľudia ich preto často vnímajú ako vypočítavé bytosti. V skutočnosti dokážu panny oveľa viac – dávajú svojmu okoliu pocit pokoja a pohody, ktorý napriek vlastným trochu sebeckým cieľom, chcú odovzdávať aj ďalej.

7
takprosto.cc

Váhy

Váhy vidia tie najkrajšie veci v tých najobyčajneších. Ich obdiv k maličkostiam privádza ich okolie k láske voči nim, a preto sú váhy považované za zraniteľné osobnosti. Môžu spievať, písať, kresliť, dokonca im stačí iba myslieť a vo všetkom ich počínaní bude krása a povzbudenie. Váhy sú váhavé, preto svoje skryté talenty neraz neukážu. Čo môže byť ich vlastná škoda, pretože podľa hviezd by mali veľkú budúcnosť.

8
takprosto.cc

Škorpión

Hviezdy dali úbohým škorpiónom desivú predpoveď. Od najútlejšieho veku dokážu škorpióny vidieť a vnímať dušu iných. To im v živote prináša mnoho starostí a túto schopnosť často nezvládnu. Stanú sa z nich zakríknutí ľudia, ktorí sa ostatných boja a jediné, čo dokážu, je využiť svoje individualistické schopnosti a raziť si svoju cestu dopredu. Preto bývajú terčom nepochopenia a len málokto odhalí, aký je škorpión citlivý a dobrý v srdci.

9
takprosto.cc

Strelec

Strelec roznáša radosť a zapaľuje v srdciach druhých oheň. Ten, kto ho na svojej životnej ceste stretne, bude cítiť a zažívať niečo krásne a dobrodružné. Hviezdy im darovali schopnosť svojím pozitívnym prístupom liečiť duše druhých. Strelci dostali do vienka veľa, sú ohromnými motivátormi a poslami radosti. Avšak túto radosť nerozdávajú len svojmu okoliu, ale radi si z nej doprajú dostatok aj pre seba.

10
takprosto.cc

Kozorožec

Tvrdú prácu, ktorú kozorožce vykonávajú, odmenia hviezdy dostatočne skoro. V živote môžu dosiahnuť veľké veci, ak sa budú snažiť. Pritom pre kozorožce táto snaha nie je nič náročné. Napĺňajú svoje okolie energiou a sú mimoriadne trpezlivé. Lenivosť ani ľahostajnosť nie je v ich povahe, preto patria k tým znameniam, ktoré toho počas života nedostanú málo.

11
takprosto.cc

Vodnár

Šťastní a slobodní, citliví a nenároční v každom okamihu života. Taký je osud vodnárov, ktorí svoje ciele držia pevne v rukách. Navonok ich ľudia vnímajú ako vrtkavé osobnosti, napriek tomu majú k životu vážny postoj a neberú ho na ľahkú váhu. Užívajú si, čo dostanú, no dokážu aj rozdávať. Vodnári dostali do vienka šťastie.

12
takprosto.cc

Ryby

Hviezdy rybám pridelili ťažké bremeno. U ľudí vidia nielen dobré vlastnosti, ale aj tie zlé. Často dokážu odhadnúť situáciu takú, aká je naozaj a nie len ako sa javí. Majú množstvo skúseností, no sú mĺkve a boja sa hovoriť. Hviezdy im dali možnosť alebo stagnovať, alebo sa pripojiť k záchrane daných vecí. Je len na nich, ako svoje schopnosti využijú.

13
takprosto.cc

Pozri aj: Zabudnite na klasické farbenie, ombré alebo balejáž! Toto sú najnovšie trendy vo farbení vlasov a vyzerajú na každej žene dokonale

zdroj: babskeveci.sk, takprosto.cc

Najnovšie články