Horoskop na apríl – Lev

Banana

Láska a vzťahy

Váš partner si nie vždy uvedomuje, čo všetko je potrebné do vzťahu vložiť, a to vás vytáča. Nedostatok jeho uznania a náklonnosti si budete chcieť vykompenzovať inde, čo môže skĺznuť až do flirtu. Nemali by ste dovoliť, aby to zašlo až tak ďaleko a radšej sa o svojich negatívnych pocitoch s partnerom otvorene pozhovárajte. Tento mesiac sa u levíc ponesie v duchu nápravy a očisty starých konfliktov s blízkou osobou. Už dlhšie dávate na vedľajšiu koľaj túto chúlostivú tému, preto s tým skoncujte a postavte sa k problému čelom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

V poslednej dobe ste si prešli uťahovaním opaskov už niekoľkokrát, ale pomaly sa začína situácia zlepšovať. Rady múdreho blízkeho človeka vám veľmi pomôžu pri rozhodovaní v pracovnej oblasti a konečne nebudete ako na vážkach. V práci sa vám tento mesiac bude nesmierne dariť a vyslúžite si i pochvalu a značné ocenenie. Ak si práve hľadáte prácu, možno by ste sa mali rozhodovať viac podľa zamerania ako podľa výšky platu. Práca, ktorá vás nebude vôbec baviť, je príliš frustrujúca a stres, ktorý by ste pri nej prežívali, sa podpíše na vašom zdravotnom stave.

Zdravie

Veľmi často zabúdate, že zdravie je len jedno a k viacerým veciam pristupujete ľahostajne. Aj keď začnete zdravotný problém riešiť a posedíte si v čakárňach u lekárov, po krátkom čase zase nerešpektujete ich rady. Možno budete pociťovať oslabenie organizmu a celkovú únavu či prechladnutie. Mali by ste navštíviť odborníka, aj keď pôjde len o bežné „ochorenie“, z ktorého sa o pár dní jednoducho dostanete. Lekár vám pomôže tento problém vyriešiť trvalejšie a vám sa oslabenie organizmu nevráti ako bumerang.

zdroj: Jana

Najnovšie články