Je karma okolo vášho znamenia zverokruhu dobrá alebo zlá? Vodnár by sa mal mať na pozore a Ryby urobia rozhodnutie, ktoré…

Michaela

Zaujímajú vás veci medzi nebom a zemou? Hovorí vám niečo slovo „karma„? Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, ako na vás vaše znamenie vplýva.

Článok pokračuje pod videom ↓

Baran

pexels.com

Barani sa vyznačujú nedostatkom trpezlivosti, sú značne impulzívni a v mnohých prípadoch vedia prekvapiť dokonca agresivitou. Sú to však väčšinou chvíle, ktoré by sa po chvíľke zamyslenia vedeli zaobísť aj bez takýchto ostrých záverov, pretože môžu mať naozaj nepríjemné dôsledky. Nebolo by preto na škodu sa pred konaním trocha zamyslieť a hlavne sa upokojiť. Uvidíte, že viete vyjsť zo situácie aj s pokojnejšou a jasnejšou mysľou.

Býk 

Takisto, ako aj Baran, aj Býk má veľký sklon ku tvrdohlavosti. Je skvelé, že si viete ísť si tvrdo za svojím, avšak niekedy to vie narobiť viac škody ako úžitku, najmä v medziľudských vzťahoch. Trpezlivosť takisto nie je vašou silnou stránkou. Berte na vedomie, že každý má nárok na svoj vlastný názor a naučte sa ľudí viac rešpektovať.

Blíženci 

Blíženci neboli nikdy veľkí kamaráti so sústredením. Väčšinou skáču z jednej aktivity na druhú a nevedia pri ničom poriadne zotrvať, čo sa však môže odzrkadliť aj na ich životoch. Niet preto divu, že vaše okolie neberie vaše myšlienky vážne. Skúste sa zamerať na svoju trpezlivosť, dochvíľnosť a uvidíte, že ovocie na seba nenechá dlho čakať. Budete sa cítiť kompletnejší, spokojnejší.

Rak 

pexels.com

Ľudia narodení v znamení Raka majú často sklon k depresii, pretože sa nevedia úplne odpútať od minulosti. Veci, ktoré máte za sebou, už nezmeníte, skúste sa preto sústrediť na súčasnosť. Na to, čo je tu a teraz. Nemá zmysel sa stále vracať k minulosti a trápiť sa kvôli nej. Ste skvelá bytosť, nechajte veci plynúť a užívajte si život!

Lev 

Ste spokojní a vyrovnaní, ak ide všetko podľa vašich plánov. Akonáhle sa však niečo vymkne vašej kontrole, prichádza nečakaný hnev. Hnevom sa však nič nevyrieši a vy to viete. Nie všetko, čo zažívame, nám musí byť po chuti. Avšak život je čas pestrý, patria do neho aj tie nepríjemnejšie chvíle. Keby sa všetko malo diať podľa nášho plánu, verte či nie, bola by to nuda.

Panna 

Panny sú celkom komplikované osobnosti a málokedy sa im podarí dosiahnuť svoje ciele. Niekedy im robí problém brať veci takými, akými v skutočnosti sú. Ak ich prijmete, otvorí sa vám svet nespočetných možností, ktorý vám síce aj doteraz ležal pod nohami, avšak ste ho prehliadali. Spoznáte mnoho zaujímavých ľudí a pozitívnu zmenu v živote pocítite hneď, ako jej to sami umožníte.

Váhy 

pixabay.com

Váhy váhajú. Ste nerozhodná osobnosť, ktorá má sklony k pasivite, zlým stravovacím návykom a lenivosti. Kvôli tomuto sa často ocitáte v bludnom kruhu, z ktorého aj keď sa vám podarí vymaniť, netrvá to dlho, kým doň znova vpadnete. Skúste vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, vyskúšajte nejaké nové veci, nové aktivity. Vaša myseľ sa uvoľní a začnete si viac užívať život.

Škorpión 

Škorpión sa tak trochu podobá svojej zvieracej podobe. Je pripravený kedykoľvek zasiahnuť kohokoľvek, kto sa mu postaví do cesty. Má impulzívnu, niekedy dokonca až pomstychtivú povahu. Škorpióni by sa preto mali naučiť ovládať sa a vyhli by sa tak mnohým nedorozumeniam, ktoré sú častokrát naozaj zbytočné.

Strelec 

Strelci sa občas skrývajú za nečestnú masku, s ktorou sa tvária ako úprimní, pozitívni ľudia, avšak nerozmýšľajú nad tým, že tým ubližujú nielen sebe, ale aj ostatným. Skúste sa niekedy zamyslieť nad tým, ako by ste sa cítili, keby bol ku vám niekto neúprimný. Nečudujte sa potom, že sa vám ľudia tak trochu vyhýbajú. Pravdu, nech je akákoľvek, napokon ocení každý.

Kozorožec 

Kozorožci radi pripisujú svoju vinu niekomu inému. Mali by ste sa však zamyslieť, že sme len ľudia a človek predsa nie je tvorom neomylným. Chybu zavše spraví každý a nie je hanbou si ju priznať. Verte, že sa vám potom uľaví. Budete sa vo svojej koži cítiť oveľa lepšie. Je síce pohodlnejšie sa z pocitu viny „vyzuť“ a hodiť ju na niekoho iného, avšak tiež by vám to nebolo príjemné.

Vodnár 

pexels.com

Ľudia narodení v znamení Vodnára majú vo zvyku si na svoju hruď nabrať viac ako sú v skutočnosti schopní uniesť. Tak to potom aj dopadá. Nedostatok času na priateľov, rodinu, záujmy a napokon aj na seba. Skúste trocha popustiť a nájdite si čas aj na príjemnejšie veci. Nemáte sa kam ponáhľať. Ocenia to aj vaši blízki a odrazí sa to aj na vašom jednak fyzickom, ale aj psychickom stave.

Ryby 

Ryby sa často nechajú ovládať a ovplyvňovať inými a pasívne prijímajú rozhodnutia iných namiesto toho, aby sa rozhodovali sami. Nebuďte takí ľahko ovplyvniteľní, buďte sami sebou a za svojím si aj stojte. Nie tvrdohlavo, ale zdravo. Nenechajte, aby vás život za vás žil niekto iný. Ste to predsa vy, kto by mal určovať, akým smerom sa poberie.

Tak čo, sedí to na vás?

Pozri aj: Ktoré znamenie zverokruhu má najväčšie nedostatky? Ryby len veľmi ťažko odpúšťajú a Rak je zaslepený láskou

zdroj: babskeveci.sk (Michaela)

Najnovšie články