Horoskop na rok 2017: Vodnár

Lucia Mužlová

Tento rok je pre Vodnárov ideálny na nápravu starých krívd. Dobre urobíte, ak uzavriete staré spory a nedorozumenia, aby ste konečne nadobudli pocit pokoja. Rok 2017 má veľký potenciál na to, aby ste konečne získali späť svoju harmóniu a balans. Zabudnite preto na nenávisť a zášť a odpustite ľuďom, ktorí vás sklamali a odpustite najmä sebe. Živlom Vodnárov je vzduch a vzduch znamená oblaky a potrebný pohľad z výšky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Horoskop na rok 2017 vás taktiež podnecuje k väčšej empatii a schopnosti vnímať ostatných ako súčasť vašeho života. Často máte pocit, že vás ľudia sklamali v zásadných veciach. Reagujete tak, že sa im otočíte chrbtom a dlhú dobu dokážete prechovávať pocit hnevu. To však nie je dobré ani pre vaše telo a v prvom rade to nie je dobré pre vašu myseľ. Tento rok však na všetko toto zabudnete a obklopíte sa ľuďmi, ktorí sú radi vo vašej spoločnosti.

Na čo sa ale určite pripravte je zlé znášanie akýchkoľvek rád od druhých. Samozrejme, vaše okolie to s vami myslí dobre, no vy ste osoba, ktorá si častokrát nedá poradiť. S ľuďmi to nie je ľahké, no keď sa trochu posnažíte, všetky situácie hravo zvládnete. Toto je rok emócií a rok učenia sa ich zvládať. Dajte prednosť asertívnemu správaniu sa a uvidíte, že bude život oveľa ľahší.

Láska a vzťahy

Tento rok sa vám v láske bude mimoriadne dariť. Ak už dlhšie plánujete bábätko, tento rok je ideálny na jeho počatie. Vaše skúsenosti so vzťahmi sú naozaj bohaté a ostatným dokážete veľmi ľahko a rýchlo učarovať. Dokážete tiež rozpoznať osobu, ktorá o vás naozaj stojí, a ktorá vás skutočne miluje. Na túto osobu by ste sa mali zamerať. Snažte sa vyhýbať ľuďom, ktorí sú závistliví a až podozrivo dokonalí. Títo ľudia majú určite niečo za lubom a líškajú sa vám za nejakým konkrétnym účelom.

Kariéra a peniaze

Tento rok by ste sa mali zamerať na svoj vzhľad a vystupovanie pred kolegami. Samozrejme, dôležitejšie sú výsledky, no čudovali by ste sa, aké je dôležité vyzerať sebaisto a presvedčivo. Upravený človek vyrieši oveľa viac problémov a to o trochu ľahšie ako človek neupravený. Svoju prácu sa snažte vykonávať s láskou a venujte pozornosť tomu, či si naozaj zaslúžite pochvalu za odvedenú prácu.

Zdravie

Na začiatku roka vás môže prekvapiť mierna chrípka, ktorá ale nebude vážna, pokiaľ včas zakročíte. Bylinkové čaje sú prospešné nie len na liečenie vášho tela a mysle, no pomôžu vám aj pri tráviacich ťažkostiach. Pozor by si mali dať tí, ktorí trpia na častú bolesť kĺbov a chrbtice. Prihláste sa na jógu alebo si občas doprajte masáž. V opačnom prípade by ste mohli na takéto zanedbanie doplatiť.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

 

Najnovšie články