Horoskop na rok 2017: Strelec

Lucia Mužlová

Strelci sa v tomto roku dočkajú všelijakých prekvapení. Čaká Vás tŕnistá cesta životom a zážitky, ktoré Vás budú vedieť zdvihnúť zo stoličky. Buďte však pokojní a konajte s rozvahou. Prekážky sa v našom živote objavujú preto aby nás preverili a aby nám dodali do života sily.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vaším elementom je oheň, mali by ste sa preto do riešení problémov pustiť na plno a neotáľať. V tomto roku budete problémy riešiť s prehľadom, budete sa cítiť ako dávny lovec, ktorý dokázal z dvoch kameňov rozpútať oheň. Behom celého roka budete mať zmysly naladené na veľmi jemnej vlne.  Budete vnímať svoje okolie omnoho citlivejšie. Vidíte zrazu v zrkadle, že farby, ktoré máte dnes na sebe, podčiarkujú Vašu osobnosť? Prešiel okolo vás niekto kto krásne vonia? Zdá sa vám, že nálada medzi vašimi priateľmi je stále viac a viac pozitívna? .. tak presne takéto pocity na vás podľa horoskopu v tomto roku, budú doliehať najčastejšie.

Pokiaľ začnete podrobne skúmať rieku udalostí Vášho života, zistíte že na veľa miestach, kde bol doposiaľ piesok, objavíte aj malé čiastočky zlata, ktoré vám doposiaľ unikali.

Láska a vzťahy

Zamerajte sa na poriadok vo vzťahoch a láske. Vyriešte si všetky drobné nezhody a krivdy medzi rodinou, priateľmi ale aj v láske. V tomto roku Vám budú hviezdy naklonené, nemali ste sa pred problémami schovávať. Avšak na miesto toho aby ste sa pred svojimi priateľmi plazili a prosili o odpustenie, ponúknite im úprimnosť a priamočiarosť.

Práca a peniaze

V roku 2017 máme najlepšie predpoklady k tomu aby Vás práca bavila a naplňovala. Sami dobre viete, že len to čo vás baví môžete robiť dobre. ak nie ste spokojný v terajšom zamestnaní, ktoré vykonávate, rok 2017 je pre vás výzvou pohľadať si inú prácu. Môže vás nadchnúť práca s ľuďmi, ktorú ste pred tým nemuseli, alebo práca vo väčšom kolektíve. Pri tejto príležitosť budete vedieť vybrúsiť svoj talent k dokonalosti.

Zdravie

Tento rok bude pre vás mierne hektický. Mali by ste si dávať pozor na kvalitné a zdravé stravovanie, inak sa to môže odraziť na problémoch s trávením. K vášmu zdraviu by ste mali celkovo pristupovať zodpovednejšie, myslite na to. Mali by ste zapracovať na lepšej kondičke, ktorá vám pomôže k lepšiemu zdraviu.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články