Čo podľa horoskopu ešte čaká vaše znamenie do konca roka? Hviezdy si pre Váhy pripravili ťažkú skúšku

Hyriaková Kristína

Foto: flickr (Numerology Sign)

S koncom roka vždy prichádza zároveň smútok za tým, čo skončilo, ale aj radosť, pretože začína niečo nové, niečo, s čím sme predtým absolútne nerátali. Mnohí ľudia chcú vedieť, čo ich ešte do konca roka čaká, pretože často býva práve toto obdobie v určitých sférach veľmi zlomové.

Článok pokračuje pod videom ↓

Čo teda čaká vaše znamenie do konca roka 2019? Horoskop, ktorý sme pripravili na základe portálu KyleThomasAstrology vám to povie úplne presne.

Baran

Do konca roka vás ešte čakajú mnohé výzvy a mali by ste sa na ne vrhnúť po hlave. Hviezdy sú vám naklonené a otvoria sa vám mnohé dvere, o ktorých sa vám predtým ani nesnívalo. Nasledujte svoje inštinkty a uvidíte sami.

Foto: pixabay

Býk

Koniec roka bude pre vás v znamení partnerstva a táto téma u vás pravdepodobne rezonuje už niekoľko mesiacov. Ak ste s partnerom šťastní, budete to cítiť ešte intenzívnejšie a ak nie, tak sa pokazí viac, ako by ste čakali. Možno sa u vás prejaví záujem vyskúšať niečo nové, nebojte sa toho.

Foto: pixabay

Blíženci

Koniec roka bude v znamení nudy. Nebudete vedieť, čo máte robiť, pretože všetko, čo ste chceli tento rok stihnúť, sa vám už podarilo. Oddýchnite si a zabudnite na to, čo všetko vás ešte čaká. Nájdite si nejakú relaxačnú aktivitu. Ak máte pocit, že potrebujete pomoc, dostanete ju.

Foto: pixabay

Rak

Všetko je z mesiaca na mesiac oveľa jednoduchšie. Ste v zabehnutej rutine, ale presne takto vám to vyhovuje. V tejto nálade vás môže začať lákať zmena povolania, pretože príde nečakaná ponuka, nad ktorou budete veľmi dlho rozmýšľať. S prichádzajúcimi Vianocami budete trochu nervózny, rýchlo vás to však prejde.

Lev

Zamilujete sa tak, že tomu ani sami nebudete rozumieť. Môže to byť niekto nový, ale pokojne aj tá istá osoba, pretože práve teraz je ten správny čas na posilnenie lásky. Vianoce pre vás budú akok na obláčiku, váš pracovný život sa však dostane do úzadia. Dbajte na svoju spokojnosť.

Foto: pixabay

Panna

Cítite sa veľmi dobre a váš život je stabilný, plný domácich a rodinných záležitostí. V práci vás čaká uznanie a veľký úspech. Ak hľadáte lásku, práve toto je tá správna chvíľa na to, aby ste sa jej chytili. Čakať vás môže aj povýšenie.

Foto: pixabay

Váhy

V tomto období sa cítite veľmi emocionálne a takmer všetko vás rozhodí. Dajte si veľký pozor na to, aby sa vám v dôsledku toho nepokazili vzťahy s ľuďmi, na ktorým vám záleží. Keď vás niečo rozhodí, snažte sa upokojiť. Venujte sa príbuzným a odložte povinnosti na neskôr.

Foto: pixabay

Škorpión

Heslo konca roka budú určite peniaze. Chcete ich, potrebujete ich a budete ich mať. Pre vás je toto vhodný čas na to, aby ste začali podnikať a uzatvárali dôležité partnerstvá. Ak hľadáte pomoc, budete mať šťastie. Pozor však na prepracovanosť.

Foto: pixabay

Strelec

Toto je pre vás narodeninová sezóna a práve preto je toto obdobie veľmi dôležité. Bude v znamení peňazí, ktoré sa na vás budú valiť z každej strany, poriadne ani sami nebudete vedieť, ako ste k nim vlastne prišli. A to je úžasné, no nie? Tak si to užívajte a nezabudnite si aj niečo kúpiť, nemusíte ich predsa všetky odkladať.

Foto: pixabay

Kozorožec

Zdravotné problémy a udravovanie sa. To bude váš koniec roka. Nemusia to byť však len fyzické problémy, pokojne môže ísť aj o psychiku, ktorá vás trochu potrápi. Objavia sa veci z minulosti, ktoré by ste mali nechať ísť. Príležitosť na seba nenechá dlho čakať, buďte trpezlivý.

Foto: pixabay

Vodnár

Pre vás budú sviatky obdobím radosti a zábavy. Uvidíte množstvo priateľov, ktorým sa budete venovať a zdá sa, že všetko bude ružové. Nezabudnite popritom aj odpočívať, pretože sa to môže odzrkadliť aj na vašom zdraví. Niekedy je dobré, keď môžete stráviť čas so sebou.

Foto: pixabay

Ryby

Množstvo ľudí vám bude závidieť a vy budete tiež na seba veľmi hrdý, takže nezaspite na vavrínoch a buďte pokorný. Ak máte pocit, že vám sláva stúpa do hlavy, venujte sa charitatívnej činnosti. Nezabúdajte taktiež aj na priateľov a rodinu. Práca síce šľachtí, ale pre vás bude lepšie, keď si oddýchnete.

Najnovšie články