Horoskop na február – Býk

Lucia Mužlová

Láska a vzťahybyk

Tento mesiac sa nesie v duchu opatrnosti. Vo vzťahoch to platí dvojnásobne. Okolo vás sa momentálne nachádzajú falošní ľudia, ktorí sú na vašu osobu zaťažení a chcú vám uškodiť. Najlepšie urobíte, ak nebudete reagovať. V partnerstve si dávajte pozor na úprimnosť, z vašej aj z partnerovej strany. Pravda vždy vychádza najavo a niekedy je len veľmi ťažké odpúšťať. Na partnerskom živote treba pracovať každý jeden deň. Aj preto vás čaká mesiac plný pozornosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Tento mesiac môžu ľudia narodení v znamení Býka očakávať úradný list, ktorý bude súvisieť s financiami. Či už budete chcieť alebo nie, budete sa musieť vrátiť do minulosti a urobiť rozhodnutia, ktoré vám neskôr prinesú úspech v práci a aj po finančnej stránke.

Zdravie

Tento mesiac praje zdravým a vitálnym Býkom. Ak ste doteraz nežili až tak zdravo ako by ste si predstavovali, teraz je na to ten správny čas. Ak odkladáte návštevu lekára, prestaňte s tým. Čím skôr pôjdete, tým skôr to budete mať za sebou a budete vedieť, v akom ste stave. Pozor si dávajte najmä na znamienka, ktoré by ste si mali dať taktiež pravidelne prekontrolovať. Planéty vám prinesú novú sviežu energiu.

Najnovšie články