Horoskop na február – Kozorožec

Lucia Mužlová

kozorozecLáska a vzťahy

Tento mesiac zažijete obnovu pokoja v súkromí, ale aj v práci. Opatrne však s tými, ktorí sa tvária ako vaši obdivovatelia, no cítite z nich nenávisť a zášť. Mohli by vám radosť pokaziť klebetami a ohováraním. V partnerskom živote si skúste viac všímať maličkosti, ktoré ste po rokoch už možno začali prehliadať. Stále zabúdate na to, že tie najjednoduchšie veci sú najdôležitejšie a beriete ich ako samozrejmosť. Nezadané dámy, viac slobodného prejavu bez pretvárky. Nemusíte byť super žena, stačí, ak budete sami sebou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Tento mesiac bude v zamestnaní prebiehať v pokojnom duchu. Každý vie, čo má robiť a za čo je zodpovedný. Ak pracujete s ľuďmi, môžete sa stretnúť s negatívnou reakciou. Berte to však ako svoju prácu, neangažujte do problémov svoje osobné ja. Niektorým ľuďom sa pomôcť nedá a preto sa snažte myslieť pozitívne a neberte si všetko k srdcu.Pracovne je február jeden z vašich najsilnejších mesiacov tohoto roka.

Zdravie

Ste zdravá ako rybička! Vašu vitalitu a krásu vám závidí celé okolie. To, že sa o seba staráte má svoje výsledky. Často dostávate komplimenty od svojho okolia, čo priaznivo ovplyvňuje vaše sebavedomie, ktoré bolo v istom okamihu vašeho života naozaj nízko. Užívajte si to, že žiarite. Snažte sa vyhýbať múke, pečivu a sladkostiam, ktoré sú ťažké a nerobia dobrotu ani vašim črevám. Raňajkový chlebík vymeňte za zdravú kašu a sýtu večeru za tanier restovanej zeleniny.

Najnovšie články