V roku 2018 budú mať najviac šťastia tieto 4 znamenia zverokruhu! Prajú im aj hviezdy a karma

Monizz

Rok čo rok je to také isté. Niektoré znamenia dostanú nadelené viac, iné menej. A ten, kto nespadá do skupiny šťastnejších, si môže povedať len toľko, že snáď o rok sa hviezdy usmejú aj na neho. Verte alebo neverte, hviezdy sú veľké čarodejnice a dátum narodenia ovplyvňuje každý jeden prežitý rok života.

pixabay.com

Lev

Najmenej šťastia z tých najšťastnejších znamení bude mať lev. Postretne ho mnoho krásneho, bude žiariť ako naozajstné stvorenie samotného Slnka. Hviezdy tento rok levy doslova priťahujú a tie im na oplátku doprajú šikovne využiť všetky schopnosti vo svoj prospech. Ak v minulom roku zaznamenali nositelia tohto znamenia nejaké straty alebo nezdary, tento rok bude celkom o niečom inom. Spravodlivosť vám bude naklonená, pozbierate ostatky zničenej a pošliapanej pýchy a svoj úspech dokážete najmä neprajníkom. Nezabúdajte však, že pomstychtivosť sa ešte žiadnej vyššej sile nepáčila, preto svoje šťastie nezneužívajte takýmto spôsobom. Kto ublížil v minulom roku vám, tomu v tomto roku ublížite na oplátku aj vy – ale len tým, že sa vám bude dariť.

pixabay.com

Strelec

Na treťom najlepšom mieste sa umiestnili medzi šťastnými znameniami strelci, ktorým bude tento rok všetko vychádzať. Úsilie, cieľavedomosť, rast – toto všetko bude znásobené a nositelia tohto znamenia budú žať úspechy kadiaľ prejdú. Zmeny, ktoré vás v minulom roku negatívne ovplyvnili, budú tento rok nahradené tým lepším – teda buď návratom k starým overeným spôsobom, alebo ešte väčšou zmenou k lepšiemu. Nebojte sa, nebude núdza ani o šťastie v láske. Niektorí ľudia ju nájdu, tí zadaní zasa získajú nový rozmer v podobe rozrastajúcej sa a prosperujúcej rodiny. Všetko vaše šťastie je však úzko spojené aj s vašim optimizmom, preto neprepadajte panike a depresiám, ak na to náhodou niekedy v priebehu roka bude príležitosť.

pixabay.com

Rak

O rakoch sa hovorí, že sa nevedia tešiť, no opak je pravdou. Nositelia tohto znamenia možno nevedia dávať emócie najavo tak okato ako iní ľudia, zato radosti vedia mať na rozdávanie. V tomto roku vás postretnú svetlé momenty, ktoré zatienia všetky negatívne skúsenosti z toho predošlého a nebude núdza ani o skutočne nefalšovane prejavované pozitívne emócie. Mali by ste využiť svoju prirodzenú charizmu a dosiahnete viac než ste si predsavzali. Ak pochopíte, že pozitívny prístup je kľúčom k úspechu, potom sa na vás usmeje šťastie už zajtra. Hviezdy sú rakom tento rok mimoriadne naklonené. Priam až nespravodlivo!

pixabay.com

Váhy

Váhy sa budú mať spomedzi všetkých znamení tento rok azda najlepšie. Nositeľov tohto znamenia čaká spŕška sily, osobnostného aj partnerského rozkvetu, emocionálneho a myšlienkového sveta, ale aj množstvo situácií zvládnutých na jednotku s hviezdičkou. Pamätajte na rovnováhu, úprimnosť, harmóniu a otvorené rozhovory so svojimi najbližšími. Môžete čakať, že získate pochopenie tam, kde doteraz absentovalo, ale aj kontakt s vlastným vnútorným svetom, ktorý vám v posledných rokoch chýbal a tento fakt spôsobil aj vo vašom živote množstvo nepríjemností. Veď ktorý človek je šťastnejší, ak nie ten, čo je skutočne vyrovnaný?

pixabay.com

Pozri aj: Na kefu som nastriekala penu na holenie a počkala som pár minút. 10 šikovných trikov, na ktoré od dnes nedáte dopustiť!

zdroj: babskeveci.sk

0
Komentovať