Horoskop na rok 2017: Ryby

Lucia Mužlová

Rok 2017 je pre Ryby rokom životnej energie. Každý mesiac predstavuje vo vašom horoskope nejaké jedinečné zážitky a inšpirácie. Každým týždňom u vás bude prítomná väčšia a väčšia harmónia a vy budete počas roka naozaj spokojní. Budete mať nadhľad a v plnej sile sa vrhnete aj na tie najťažšie úlohy, ktoré bravúrne zvládnete.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ak ste v láske zažili minulý rok veľké sklamanie, môžete sa tešiť na nový pocit šťastia, po ktorom ste už dlho tajne túžili. Počas roka bude zamestnaná najviac práve vaša myseľ. Pamätajte, že zážitky a skúsenosti si za peniaze nekúpite a o to sú pre vás cennejšie. Peniaze vnímate ako nástroj, no dajte si pozor. Nemôžete sa na ne až príliš naviazať, pretože by vás mohlo postretnúť sklamanie z pocitu nedostatku zdrojov na plnenie vašich snov. Krok za krokom sa uberte svojou cestou a nebojte sa, všetko dobré vás ešte len čaká, len to nepríde hneď a naraz.

Horoskop na tento rok vám radí, aby ste sa sústredili predovšetkým na seba. Splňte si sen, ktorý ste mali už dlho, no splňte si váš sen. Chceli ste sa naučiť nejaké špeciálne jedlá, prihláste sa do školy varenia. Chceli by ste sa vnútorne viac rozvíjať, kúpte si motivačné knihy, ktoré vám v tom pomôžu. Ak budete všetko robiť poctivo a s láskou a úsmevom, budete životom prechádzať bez problémov.

Láska a vzťahy

Ak nemáte v partnerských vzťahoch žiadne problémy, skúste aj tak nepoľavovať. O svojho partnera sa príkladne starajte a venujte mu časť zo svojho voľného času. Nie je nič krajšie ako keď pár zdieľa spoločné záujmy. Zaveďte pravidlo, že to týždňa budete s partnerom intenzívne tráviť čas aspoň 3-krát. Medzi sebou máte pevné puto, ktoré nemôže nič len tak ľahko prelomiť. Spolu dokážete lepšie zdolávať problémy a poznáte jeden druhého ako vlastné topánky. Dôverujte si ešte viac a váš vzťah vydrží naveky.

Práca a peniaze

Horoskop 2017 pre vás pripravil zaujímavé výzvy. Záleží teda na vás a vašom obrnení sa voči problémom, ktoré vás čakajú. Ryby sú neohrozené a dravé, majú radi výzvy, preto vás nudný rok teda určite nečaká. Neklaďte si ale zbytočne veľké a náročné ciele, aby ste na konci neboli sklamaný. Tak, či onak, nenechajte si znepríjemniť život šéfom, ktorý je príliš náročný a ani kolegami, ktorí tiež občas nemajú svoj deň.

Zdravie

Počas roka vás nezastihnú žiadne choroby ani ochorenia. Začiatkom jari si však dajte pozor na alergie a radšej si zájdite za odborníkom, v prípade, že vás stav už bude vážnejší. Na konci roka sa možno dostaví mierna nádcha, no inak budete fit ako rybička. Doprajte však špeciálnu starostlivosť svojej pokožke. Hydratujte a sem-tam si doprajte masáž, či kúpeľ.

Ak si chcete pozrieť ročný horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Najnovšie články