Horoskop na apríl – Panna

Banana

Láska a vzťahy

Apríl bude priať párom, ktoré sa pokúšajú o bábätko. Ponesie sa v znamení nových začiatkov, takže ak máte dojem, že váš vzťah je na tenkom ľade, v tomto mesiaci sa všetky konflikty urovnajú. K novým začiatkom patrí aj vznik spoločnej domácnosti, zásnuby či svadba. Ak patríte k nezadaným dámam, aj pre vás si apríl prichystal dobré správy. Už na začiatku mesiaca to vyzerá na sľubný vzťah s veľmi charizmatickým mužom, ktorý je do vás hotový blázon.

Peniaze a práca

Nezaškodí skúsiť šťastie v lotérii alebo v nejakej súťaži, pretože šanca na vašu výhru je dosť vysoká. Možno prídete k vyššiemu obnosu peňazí aj vďaka dedičstvu alebo sa nejako inak dostanete k nemalým peniazom. Ak si hľadáte prácu, mali by ste sa poradiť s blízkou osobou, ktorá vás veľmi dobre nasmeruje. Nepozerajte sa len na plat, ale i druh práce, ktorá by vás mala v prvom rade baviť. Inak riskujete pocity frustrácie a každodenné premáhanie sa, čo vám bude spôsobovať nemalé stresy a výkyvy nálady.

Zdravie

Mali by ste byť k svojmu telu pozorná a viac si vážiť zdravie, čo znamená aj skorú návštevu lekára a dôslednú liečbu. Ak sa necítite dobre, nestačí sa liečiť len dva dni a ihneď po prvých známkach zlepšenia stavu sa vrátiť do starých koľají. Mali by ste viac športovať a zaradiť do svojho každodenného harmonogramu viac pohybu. Stačí aj rýchla chôdza alebo večerné cvičenie pred televíziou. Jednoducho potrebujete rozprúdiť krv, čo vám pomôže lepšie sa koncentrovať a získať oveľa viac energie. Zabijete únavu a navyše si pomôžete ku krajšej siluete.

zdroj: Jana

0
Komentovať