Horoskop na február – Ryby

Lucia Mužlová

Láska a vzťahyryby

Celý tento mesiac budete riešiť svoje vzťahové situácie. Prídu nové výzvy a nové podnety, ktoré vám nastavia zároveň aj nové podmienky. Dajte si pozor aj na nečakané situácie týkajúce sa vašeho sexuálneho života. Nezadané majú vysokú šancu, že sa zamilujú. Pozor však na rýchle vzplanutia. Vo vzťahu sú niekedy chvíle, kedy si partneri musia od seba oddýchnuť. Preto si pokojne naplánujte krátku dovolenku len a len pre seba, prípadne spoločne s kamarátkami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

V práci sa stretnete so situáciami, v ktorých budú ostatní kolegovia nadšení. Pre vás ale takéto nadšenie nemá hlbší význam, preto sa ďalej sústreďte na svoje ciele. Nenechajte sa ovplyvniť dobrou náladou kolegov, pretože tí nevedia, že niekedy je to v práci ako na hojdačke a vy ste človek, ktorý musí byť vždy obozretný. Šťastie praje pripraveným.

Zdravie

Tento mesiac sa všetky vaše myšlienky sústredia na učenie, vzdelanie, cestovanie a úradné záležitosti. Aj preto by ste si mali dávať pozor na stresové situácie, kvôli ktorým ste často na svojich blízkych nevrlé a podráždené. Doprajte si pár hodín len pre seba a venujte sa oddychu. So zdravím opatrne, bude vrtkavé. Pri prvých príznakoch nachladnutia sa snažte o seba viac starať.

 

Najnovšie články